Bu konumda günümüzün internet kullanıcılarının çok aradığı bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Bilgisayarınızda bir video klip var bunu siz mp3 olarak kaydetmek istiyorsunuz.  İşte bunu bilmeyenler dolanıp duruyor. Bende çok uğraşmıştım ilk zamanlarda ama size anlatacağım ufak bir program sayesinde bu problemi kökten çözmüş olacağız.. Bu işlemi gerçekleştirmek için bir tane program değil birsürü program var. Ama ben en basit olan Format Factory adlı programın  kullanılmasını anlatacağım..

Öncelikle programımızı aşağıdaki linkten indiriyoruz.

Link : Buradan

Kurulumda zorlanacağınız bir şey olmadığı için anlatma gereği duymuyorum. Next – next diyerek kurabilirsiniz. Programı kurup çalıştırıyoruz. Daha sonra Önümüze şu ekran gelecektir.

Daha sonra videomuzu faremiz ile tutup programın içine atıyoruz. Burada attıkdan sonra resimde görüldüğü gibi bi pencer gelecek. Oradan videoyu neye çevireceğimizi belirliyoruz. Ben mp3 e çevireceğim için mp3 ü seçtim.. Seçimi yaptıktan sonra tamam diyoruz.

Tamam dedikten sonra dönüştürme işlemini sıraya alacaktır. Aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi başlaya tıklıyoruz. Ve dönüştürme işlemimiz baslamış oluyor.

Ve tamamlandı yazısını gördüğümüzde işlem bitmiş oluyor. Geçmiş olsun.

Şimdi dönüştürdük. Peki bu dönüştürdüğümüz dosya nerede diyecek olursanız. Onuda çeviri yaptığımız dosyanın üzerine sağ tıklayıp.Çıktıyı gör derseniz sizi çıktının olduğu dosyaya yönlendirecektir.

Eğer işinize yaradıysa ne mutlu bana. . Sadece konuya yorum yaparsanız sevinirim..

Saygılarımla

 

Not. Resimleri göremiyorsanız üzerine tıklayın daha büyük şekilde görebilirsiniz..

Videoyu mp3 e çevirme programı Resimli Anlatım

Videoyu mp3 e çevirme programı Resimli Anlatım” üzerine 50 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.