Merhabalar arkadaşlar bu yazımda 21 kasım 2011de yayına girecek olan “ bir ömür yetmez “ adlı dizinin müziğini ve konusunu anlatmaya çalışacağım. Bildiğiniz üzere yaz sezonu bitmesiyle dizi sezonu açıldı tüm kanallar kendilerinin anlaştığı firmalarla sponsorlarla yeni yeni diziler yayına girmeye basladı. İşte bunlardan biriside star tv de başlayacak olan “bir ömür yetmez dizisi”. Fragmanını izlemeyenler için aşağıya koyacağım. Ben şahsen fragmanından etkilendim ve sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum. Bu dizinin tutacağını düşünüyorum şahsen.

Dizinin amacına gelirsek :
1980’li yıllarda, Zuhal, iki küçük oğlu ve kocası Mehmet ile kendi halinde mutlu bir hayat yaşarken, tanımadığı birisinin evine gelip kocasını öldürmesi ve çocuklarının ortadan kaybolmasıyla altüst olur. Zuhal artık yaşayan bir ölüdür ve hayatta güvendiği tek insan da Şeker’dir. İstanbul’un karanlık yüzlerinden Şeker, Zuhal’e imkansız bir aşkla bağlıdır. Bilmediği şey, sağ kolu olan ve oğlu yerine koyduğu Ali’nin aslında Zuhal’in yıllar önce kaybettiği oğullarından birisi olduğudur. Öte yandan kader, diğer kardeş Ömer’i de yanlarına getirir. Ömer, Şeker’in oyunlarını su yüzüne çıkarmak için görevlendirilmiş ve onun şirketinde, hiç tanımadığı, aslında abisi olan Ali’nin yanında bir gizli polis olarak çalışmaktadır. Bütün bu örülen ağlar içinde Hazal, Şeker’in biricik kızı, Amerika’dan döner ve çocukluk aşkı Ali’yle karşılaşır. Ama Ali’nin de, Hazal’ın da bu aşkı yeşertmesi kolay olmayacaktır, üstelik tek engel Şeker de değildir. Bir Ömür Yetmez, geçmişte yapılan hataların bedelini bir ömür boyu ödeyen, kaybettiklerini bulmak için her gün yeniden ölmek zorunda kalanların, pişmanlıkların, dostlukların ve kardeşliğin hikayesidir.
Dizinin jenerik müziğini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Dizi müziğinin(şarkısının) sözleri :

Söz yok malesef :)

 

Benden size bi güzellik, bu videoyu bilgisayarınıza indirebilmeniz için upload ettim. Vereceğim linkte hem bu video , hemde içinde geçen müziğin mp3 ünü bulabilirsiniz.

Link: Buradan indirin

www.startv.com.tr adresinde

Bir Ömür Yetmez Dizi Müziği Sözleri
Etiketlendi:                                         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.