Merhaba arkadaşlar 2 gündür show tvde bir tanıtım görüyorum ustura kemal diye bir dizi yakında başlayacak diyor. Bende filmin amacını filan merak ettim ve baktım nette araştırmalarım neticesinde sizlere ustura kemal hakkında bilgi vermek istedim.

Ve araştırmalarım sonucu ustura kemal dizisi ne zaman başlayacak sorusunun cevabı : Daha bi tarih yok ama tarih belli olur olmaz sitemizde tüm bilgilerini vereceğim.

Ustura kemal dizisinin konusu ise ustura kemal diye bir çizgi karakter var bu dizi onunla ilgili bir dizi olabileceğini düşünüyorum. O çizgi karakterin konusu ise :   ustura kemal o dönemlerin ünlü kabadayılarından biridir ve özellikle düşman kuvvetleri ile yaşadığı olaylar ile ün yapmıştır.  Ustura Kemal, semtine bağlı, zayıfı koruyan, zevk ehli, aşkında şakası olmayan , İstanbul Kabadayılık alemine yumruğunu basmış biri. İşgal sonrası karanlık dönemde ortadan kaybolan Ustura Kemal’in dizisini merakla bekliyoruz.

TV8 de yayınlanan “Böyle Bir Şey Var Mı?” programına konuk olan Oktay Kaynarca çok yakında yeni bir diziye başlayacağını belirtti. Usta oyuncu Süreç Film imzalı “Ustura Kemal” dizisinde başrol oynayacak . Dizinin seneryosunu Mehmet Soyarslan yazacak.

 

Ustura Kemal dizisi yakın zamanda ekranlarda görebileceğiniz yeni bir dizi ve Show TV’den Star TV’ye geçen Muhteşem Yüzyıl dizisinin yerine düşünülen bir dizi olarak gösteriliyor. Show TV’nin Muhteşem Yüzyıl’a ayırdığı bütçe ve reklam potansiyelini düşünürsek bu dizinin de oldukça popüler olacağından kuşkumuz yok. Dizi hakkında şuan elimizde pek fazla bilgi yok fakat bir çizgi roman olarak yaratılan  Ustura Kemal‘in konusu belli. Dizide de bu konunun pek fazla dışına çıkılacağını sanmıyorum.

 

Ustura Kemal Dizisinin başrol oyuncuları kimler diyecek olursanız :

  • Oktay kaynarca
  • Naz Elmas
  • Emre Kınay

Kaynak site: fragmanvideoizle.com & usturakemal.biz

Ustura Kemal Dizisi Ne zaman başlayacak ?

Ustura Kemal Dizisi Ne zaman başlayacak ?” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.