Tutunamayanlar çevrimiçi olarak yayınlanacak dizi Türk dizi literatürüne yeni bir bakış açısı getirecek. Malum korona dan dolayı Türk dizileri de bu durumdan etkilenmiş durumda. TRT’de yayımlanan tutunamayanlar adlı dizi bu durumdan etkilenmemek amacıyla ve birazda geçmişi hatırlatmak amacıyla değişik bir tarz ile izleyicilerinin karşısına geçecek.

21 Nisan 2020 Saat 20:00 ‘da TRT de yayınlanacak bu diziyi herkes merak etmekte.

Tutunamayanlar çevrimiçi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Korona virüsü varken dizi mi çekilir diyeniniz olacaktır elbet ama bu filmin yönetmeni olan Murat Zaloğlu ve Osman Nail Doğan tutunamayanlar çevrimiçi dizisini Yozgat’taki  (Osman Nail Doğan) evinden yönetiyor.

Dizi sektörüne yepyeni bir bakış açısı getiren tutunamayanlar çevrimiçi dizisini merakla bekliyoruz.

Tutunamayanları izleyenleriniz elbet vardır o izleyenlerden biri de benim bu yeni tarzı eminim beğeneceğiz. Ve korona dan sonra böyle tarz dizileri sık sık göreceğiz.

Hali hazırla komedi dizisi pek bulunmamakla beraber şuan da sektöründeki en iyi dizi tutunamayanlar dizisi diyebiliriz rahatlıkla. Eğer sizde hala bu diziyi izleme fırsatı bulmadıysanız en kısa zamanda izleyebilirsiniz.

Tutunamayanlar dizisinin müziklerinde ise insanı bambaşka yerlere götürüyor insanı. Sizi dizi müziği ile bazen geçmişe götürüyor, bazen ise bazı reklam, şarkı , popüler üne kavuşmuş kişilerin repliklerini diziye entegre ederek anımsatmayı ve bunun neticesinde insanları güldürmeyi amaçlıyor.

İşte onlardan bazıları :

https://www.youtube.com/watch?v=obz3endyNkI

Tutunamayanlar Çevrimiçi Korona Dizisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.