Merhaba arkadaşlar yakında atv’de başlayacak olan son dizisi şimdiden büyük ilgi çekmeyi başardı. Son zamanlarda dizilerin fragmanı hep ilginç olmaya başladı bunlara yeniside son adlı diziden geldi. ;)
Dizi hakkında biraz bilgi verelim :

Dizi ocak ayınca başlaması öngörülüyor.

Dizi izlemenin bir matematiği ya da mantığı varsa, bundan sonra değişecek…

Atv ekranlarında çok yakında yayınlanacak dizinin başrol oyuncularından, yan rollerdeki karakterlere kadar herkes ana hikayenin odak noktası olacak.

Dizi 25 bölümden oluşacak ve 25. Bölümün son cümlesi dahi belli. Ancak oyuncular bir sonraki bölümü bilmiyor, oynadıkları rolü derinlemesine tanıyorlar fakat rollerinin finale etkisi bir muamma. Sürpriz bir şekilde ortaya çıkacak şaşırtıcı bir gerçekle karşılaşılacak. “Son”un başlangıcını kaçırmayın!

Başrollerini Nehir Erdoğan, Yiğit Özşener, Engin Altan Düzyatan, Erkan Can, Berrak Tüzünataç’ın paylaşacağı dizinin senaryosunu Berkun Oya, yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar yapıyor.

Geçmiş bölümler geleceğin habercisi olacak.

 

 

Alıntı : sabah.de

 

Adı SON, sonu sır… 25 haftada 30 sene! “SON” çok yakında atv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor! Yapımcılığını bir çok başarılı diziye imza atan Ay Yapım’ın üstlendiği, Ezel’in yaratıcılarından Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yapacağı “SON”un senaryosunu Berkun Oya yazıyor! Dizinin kadrosu ise Erkan Can, Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç, Nehir Erdoğan ve Yiğit Özşener gibi önemli isimleri barındırıyor…

Alıntı : atv

Son dizisi ne zaman başlayacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.