Merhaba arkadaşlar bugun sizlerle yeni bir dizi hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Farkındamısınız bilmem ama hep klasik filmler yapılıyor artık. Aşk konulu olsun komedi dalında olsun birçok dizi oldu. Ama bu dizi hababam uzay dizisi bambaşka konusu ile ilgi çekeceği şüphesiz. Bu yüzden hepinizi bu diziyi izlemeye davet ediyorum. Ve hababam uzay ( Türk’ün Uzayla İmtihanı) dizisi hakkında bilgileri vermeye başlıyorum.

 

 

Hababam Uzay dizisi hakkında
Show TV”de başlayacak olan hababam uzay dizisi komedi ağırlıklı bir dizi; ‘Ha Babam Uzay’ çok yakında seyircisiyle buluşacak. Tarihteki ilk Türk uzay gemisi uzaya gidiyor. 9 korkusuz Türk astronotun maceraları çok yakında başlıyor.Hababam Uzay Dizisindeki Uzay mekiğinin ismi çılgın Türk 1 :)
Hababam dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor ?
Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ise; Peker Açıkalın, Ufuk Özkan, Sinan Çalışkanoğlu, Haki Biçici, Ayşe Melike Çerçi, Veysel Diker, Bala Atabek, Feyza Çıpa, Mesut Can Tomay, Ünal Yeter, Özge Ulusoy, Turgut Tunçalp, Tuğba Sarıünal, Bülent Çolak gibi isimler yer alıyor.
Hababam uzay dizisinin yönetmeni kim ?
Hababam  uzay dizisinin yönetmeni :  Tayfun Güneyer
Hababam Uzay (Türk’un uzayla imtihanı) Dizisinin konusu nedir ?
Dizide ilk Türk uzay ekibinin yolculuk hikâyesi ekrana gelecek. Kahramanlarımız uzay istasyonuna bağlanmak için uzaya fırlatılacak. Yolda kaybolan ekip, dünyayı aramaya başlayacak. Bu uzay yolculuğunda başlarına gelmeyen kalmayacak. Onlar dünyayı ararken ekran başındakiler kahkahalara boğulacak.
Hababam Uzay Dizisi ne Zaman ?
 21 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında olacak.
Bu kahkaha tufanını kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Ve hababam uzay ( Türk’un uzayla imtihanı) dizisinin fragmanı aşağıdadır.

 

Aşağıdaki Videoda 14 mart diyor fakat show tv kendi resmi sitesinde 21 mart demekte. Birşey anlamadık bizde. Ama ya dizi 14 mart yada 21 martta başlayacak.

 

Hababam Uzay hakkında bilgiler | Fragmanları İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.