Bu hafta Hüsnü çoban ölecek mi?

Arkada sokaklar Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden bir tanesi olması özelliğini taşıyor. Arka sokaklardaki bu haftaki asıl konu hüsnünün coronaya yakalanması ve akabinde yaşananlar.

14 sezondur arka sokaklar devam etmektedir.

22 mayıs 2020 de yayımlanacak olan arka sokakların yeni bölümünde çoban olarak tabir ettiğimiz hüsnü çobanın basından geçenler daha sık olarak göreceğiz. Çünkü hüsnü çoban korona virüse yakalanacaktır.

Bir önceki bölümlerde zaten hüsnü çobanda ufak tefek belirtiler başlamış idi. Bu haftaki arka sokakların yeni bölümünde ise bu belirtiler ağır şekilde kendini belirtmiş olacak ki çocukları korona nedeniyle Mesut’a haber etmiş. Komiser mesut ise ambulans ile hüsnü çobanın evine gitmiştir. Buradan direkt hastaneye götürülen hüsnü çoban Covid-19 teşhisi ile hastanede gözlem altına alınmıştır. Ve devamını artık 22 mayıs Cuma günü hep beraber izleyeceğiz.

Peki, hüsnü çoban koronadan ölecek mi?

Eskiden hüsnü çoban neler geçirmedi ki ama 9 canlı mübarek ölmüyor. Diziden çıkmayacak ise bu covid-19’u da bir şekilde atlatacağını düşünüyorum.

Çevremdeki herkes sormakta acaba hüsnü çoban ölecek mi diye arkadaşlar şöyle düşünelim dizinin izlenmesinde büyük rol sahibi olan bir karakteri kimse öldürmek istemez. Bu yüzden hüsnü çoban bi şekilde bu hastalığı atlatacaktır.

Sizce arka sokaklardaki hüsnü çoban ölüyor mu ?

Yorumlarınızı bizlerle paylaşın.

Bu hafta Hüsnü çoban Koronadan ölecek mi?
Etiketlendi:                     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.