youtube-hizli-video-yuklemeYoutubeye Daha Hızlı Video Nasıl Yüklenir ?

Youtube sevdiğiniz bir şarkıyı, videoyu daha hızlı bir şekilde yükleyebilmeniz için ilk başta Youtube üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra Youtube’da oturum açın. Sayfanın üst kısmındaki yükle düğmesini tıklayın. Videoyu yüklemeye başlamadan önce video gizlilik ayarlarını seçebilirsiniz.

Yüklemek istediğiniz videoyu bilgisayarınızdan seçin. Web kameranızdan da video kaydedebilir, video slayt gösterisi oluşturabilir veya Google+’dan bir videoyu içe aktarabilirsiniz.

Video yüklenirken hem temel bilgileri hem de videonun gelişmiş ayarlarını düzenleyebilirsiniz ve aboneleri bilgilendirmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz (bu seçeneğin işaretini kaldırırsanız abonelerinizle hiçbir haber paylaşılmaz). İş ortakları ayrıca Para kazanma ayarlarını düzenleyebilecektir.

YouTube’a herkese açık yüklemeyi tamamlamak için Yayınla’yı tıklayın. Video gizlilik ayarını Gizli veya Liste Dışı olarak ayarladıysanız yüklemeyi tamamlamak için Bitti’yi tıklayın veya videonuzu gizlice paylaşmak için Paylaş’ı tıklayın.

Yayınla’yı tıklamadıysanız diğer kullanıcılar videonuzu görüntüleyemez. Videonuzu dilediğiniz zaman Video Yönetici’nizden yayınlayabilirsiniz.

Yükleme tamamlandığında videonuzun yüklenmesinin ve işlenmesinin tamamlandığını bildiren bir e-posta gönderilir. Daha sonra bu e-postayı arkadaşlarınıza veya ailenize yönlendirerek videonuzu kolayca paylaşabilirsiniz. Bildirim almamayı tercih ediyorsanız e-posta ayarlarınızı ziyaret ederek bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

 

Peki ya hızlı video nasıl yüklenir ?
İşte burada sizin internetteki upload hızınız öne çıkmaktadır. Upload hızınız yüksek ise yükleme işleminizde aynı yönde hızlı olacaktır.

2. bi yöntemi ise videonun video converter programları ile çevirerek boyutunu ufaltıp yüklemekde olacaktır.

 

Youtubeye nasıl hızlı video yüklenir? Video Yükleme
Etiketlendi:             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.