tüm-twitleri-silme-yoluDünyadaki aktif internet kullanıcılarının hemen hepsinin en az 1 twitter hesabı bulunuyor. Sosyal medyada kişilerin; düşünce ve ifadelerini özgürce beyan edebilmesini sağlayan Twitter’a her gün milyonlarca tweet atılıyor.

Kullanıcılar bazen attıkları tweetlerden sıkılabiliyor ve hepsini birden temizlemek istiyor ve tekrar yazmak istiyor. Bu durumda, çok fazla tweet atmış olan kullanıcılar ise zor duruma düşüyor ve bundan vazgeçiyor.

Tüm tweetleri bir anda silmenin bir yolu yok mu? diyorsanız, uygulama geliştiricileri sizler için bu soruyu yanıtlamış durumda. Geliştirilen twitter uygulamaları sayesinde kullanıcılar artık otomatik bir şekilde tüm tweetlerinden kurtulabiliyor.
İşte tüm twitlerinizi silebileceğiniz uygulamalar;

Tüm tweetler nasıl silinir?

TweetEraser

TweetEraser, kullanıcıların hesaplarındaki tweetlerini silme üzerine hayata geçirilmiş bir programdır. Kullanıcılar bu program sayesinde, seçtikleri tweetleri silebilme imkânına sahiptir. Oldukça popüler bir uygulama olan TweetEraser, kullanıcılar için tek seferde 350 taneye kadar tweet silebilme özelliğini taşıyor.

TweetEraser’i kullanmaya başlamak için sadece uygulamaya giriş yapmanız yeterli.

TwitWipe

Bir diğer tweet silmek için tasarlanan uygulama olan TwitWipe de oldukça aktif kullanılan ve popüler olan bir uygulamadır. Yüklü sayıda tweet barındıran hesaplar tarafından çoğunlukla kullanılan TwitWipe’ı kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.

 

 

Tüm tweetler nasıl silinir? Tüm tweetleri sil
Etiketlendi:     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.