telefonda-fotograf-birlestirme

Ayrı ayrı çekilen fotoğraflar için “keşke şu fotoğrafta bari birlikte olsaydık ne güzel olrdu” diye iç geçiriyorsanız dert etmeyin. Gelişen teknolojinin nimetlerinden olan fotoğraf düzenleme programları artık her telefon ve bilgisayar için mevcut durumda.

Bilgisayardan fotoğraf birleştirme işlemi yapmak için Adobe Photoshop programı başta olmak üzere fotoğraf düzenleme programlarını kullanabilirsiniz. Eğer Photoshop programı ile uğraşmak istemiyorsanız, Picasa’yı indirerek saniyeler içerisinde fotoğraf birleştirme işlemini yapabilirsiniz. Bu seçeneklerin dışında ise en basitinden, bilgisayarınızda olan Paint uygulamasını açarak birleştirmek istediğiniz fotoğrafları programa sürükleyerek kes-yapıştır özelliği ile birleştirebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarlar için sadece masaüstü programları değil online programlar içinde mevcut. Pixlr gibi fotoğraf editörlerinden faydalanarak fotoğraflarınızı saniyeler içinde birleştirebilir, efekt ekleyebilirsiniz.

İki fotoğrafı cep telefonumdan nasıl birleştirebilirim diyenler için, yığınla program seçeneği mevcut. Hem Apple kullanıcıları hem de Android kullanıcıları, artık tek tuşa basarak fotoğraf birleştirme işlemi yapabilme özgürlüğüne sahipler.

Apple iOS için uygulamalar – Telefon için fotoğraf birleştirme

PicFrame

Diptic

PhotoShake!

YouCamPerfect

Android telefonlar için uygulamalar – iki fotoğrafı birleştirme

Diptic

Photo Grid

PhotoShake!

YouCamPerfect

Telefonda İki fotoğrafı birleştirme nasıl yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.