İnstagramda Yaptığın Yorumu Bulma Yöntemi

Gün geçmesin ki instagramda yeni özellikler gelmesin. Ama eminim en kötüsü geçmişte yaptığımız yorumları bulamamak. İşte bugün instagramda yaptığımız yorumları nasıl bulabiliriz onu anlatmaya gayret edeceğiz.

İnstagramda yaptığınız son yorumların neler olduğunu görmek için bazı illegal programlar mevcuttur fakat o programlara pek güvenmenizi tavsiye etmiyoruz. Neden diyecek olursanız o tür programlar mevcut hesabınızın tüm bilgilerine erişmek için izin istemekte ve siz son yaptığınız yorumu bulmak için hesabınıza erişim sağlayamayabilirsiniz.

Bunun için legal yollardan son yorumlarınızı nasıl bulabileceğinizi açıklamaya çalışacağız.

İnstagramda yaptığın son yorumu bulma yöntemi

  • Vereceğimiz linke girip Instagram geçmişinize dair tüm verileri alabilmeniz için tek legal yol diyebiliriz. İnstagram resmi hesabıdır tereddüt etmenize gerek yok bu konuda. Görmeniz için linki açık şekilde paylaşıyorum.

Link : https://www.instagram.com/download/request/

  • Link tıkladığınızda sizi teyit etmek için Instagram şifreniz istenecektir.
  • Ardından belirlediğiniz e-posta adresinize 48 saat içinde son yaptığınız yorumlar dahil olmak üzere tüm bilgileriniz gönderilecektir.
  • Mailinize gelen içerik ile biraz zaman alsa da instagramda yaptığınız yorumları bulabilirsiniz. Bundan sonraki iş instagramınızı açıp yorum yaptığınız profile girip yorumunuzu düzenleyebilirsiniz veya yorumunuzu kaldırabilirsiniz.

İnstagramda yaptığın yorumları görme yöntemi -2

Eğer yaptığınız son yorumun üzerinde fazla zaman geçmemiş ise bu yöntemi kullanabilirsiniz. Yaptığınız yorumun bulunduğu gönderiyi beğendiğinizi varsayıyorum.

  • Ayarlar – Hesap – Beğendiğin gönderiler sekmesini takip ederek beğendiğiniz gönderiler içinden hangi gönderide yorum yaptıysanız o gönderiyi bulabilirsiniz.
İnstagramda Yaptığın Yorumu Bulma Yöntemi
Etiketlendi:     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.