Günümüzde en çok kullanılan video ve fotoğraf paylaşma platformu olarak  ön planda yer alan Instagram üzerinde kullanıcılarda gönderi bildirimi almak da mümkün. Aktif olarak takip etmekte olduğunuz sayfaları veya kişilerin Instagram profillerini daha yakından takip etmek aynı zamanda bu kişi veya sayfaların bütün gönderilerini ilk olarak görebilmek için bildirimleri açmanız gerekiyor.

Instagram’da Gönderi Bildirimleri Nasıl Aktif Edilir?

Instagram gönderi bildirimlerini, yeni kullanıcılar için Facebook ve Twitter bildirimleri gibi anlık olarak tanımlamak mümkün. Instagram üzerinde bildirim özelliğini aktifleştirdikten sonra gelen bildirim ile rahat bir şekilde stalk yapabilme olanağına da kullanıcılar sahip oluyor.

Instagram gönderi bildirimlerini aktif etmek için ilk olarak takip edeceğiniz Instagram profiline girin. Ardından girdiğiniz profilde kişinin isminin yanında bulunmakta olan üç noktalı butona tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza bir menü gelecektir. Bu menü üzerinden Gönderi Bildirimlerini Aç adlı seçeneğe tıklayarak gönderi bildirimlerini aktif hale getirebilirsiniz. Aktif hale getirdikten sonra artık takip ettiğiniz kişilerin her paylaşımı bildirim olarak size gelecektir.

 

İnstagram’da Gönderi Bildirimleri Nasıl Aktif Edilir?
Etiketlendi:         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.