Bazı durumlarda bilgisayar içerisinde yer alan dosyaları taşımak zorunda kalıyor ve bu şekilde dosya transferini gerçekleştirmek durumunda kalıyoruz. Dosya transferini yaptığımız durumlarda çoğunlukla dosyaların boyutu büyük olduğundan dolayı, dosya transfer işlemi uzun sürüyor ve zaman kaybettiriyor. Bu makalemizde sizler için, dosya transferini nasıl daha hızlı yapabileceğiniz hakkında ipucu vereceğiz.

Hızlı Dosya Transferi

Daha hızlı bir dosya transferini gerçekleştirmek için TeraCopy adlı program bu işlemde bizlere yardımcı oluyor. TeraCopy, hızlı oluşunun yanı sıra aynı zamanda oldukça pratik bir kullanıma ve arayüze sahip olmasıyla da programı ilk kez kullanacakları zorlamayacaktır.

TeraCopy ile Dosya Transferi Nasıl Yapılır?

1-İlk olarak programı indirin ve bilgisayarınıza kurun.

2-Kurmuş olduğunuz TeraCopy programını çalıştırın ve çalıştırdıktan sonra da taşınmasını istediğiniz dosya veya dosyaları programın üzerine sürükleyin.

3-Son işlem aşaması olarak ise Taşı adlı butona tıklayın ve dosyaları taşımak istediğiniz yeri seçerek normalden daha hızlı bir şekilde dosyaları taşıma işleminizi gerçekleştirin.

Dosya transfer işlemlerinizde hız için sürekli olarak programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hızlı dosya transferi nasıl yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.