Merhaba arkadaşlar wmaraci.com’da gezerken bir konu buldum ve herkesin işine yarayacağını düşündüm ve bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedm. Yazıyı yazan hitadama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Facebook Timeline‘ı kapatma yöntemi var ve vereceğim eklentiler işinizi oldukça kolaylaştıracak. Diğer birçok sitede timelineyi kapatma hakkında konular görmüşsünüzdür ancak tamamını bizzat denediğim halde hiçbiri işe yaramıyor.
Timeline kısa bir süre önce hayatımıza girdi ve birçok kullanıcı memnun kalmadı ve eski görünüme nasıl geçeceğinin arayışını yapmaya başladı. Bende bu konu o kullanıcılara yardımcı oluyorum.

Bizzat kendim denedim ve çalıştığına %100 garanti veriyorum.

Diğer timeline kapatma yolları oldukça uzun ve zahmetli süreçlerden oluşuyor burada ise 1 tıkla facebook‘u eski haline çevirebilirsiniz.

Eklenti firefox ve chrome tarayıcılarında çalışmaktadır.

Şimdi isterseniz aşağıdaki adımları gerçekleştirin.

Timeline’ı Firefox ile kapat! (en son firefox sürümünü kullanınız)
Timeline’ı Chrome ile kapat!

Tamamdır, timeline’ı her iki tarayıcıda da kapattık.

Not: Eklenti yalnızca kurulu olduğu hesapta aktif olur diğer arkadaşlarınız sizin timeline’ı kapattığınızı göremez bunun için aynı eklentiyi onların da kullanması gerekmektedir. Arkadaşlarınızın da timeline‘ı kapatmasını istiyorsanız yazımızı sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayın.

Yazar: Hit Adam

Facebook Timeline Kapatma | Timeline Nasıl Kapatılır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.