Evet arkadaşlar , geçtiğimiz günlerde bim‘in basına açıklamış olduğu bir hat’tan bahsedeceğiz bu yazımızda. Peki bu bimcell nedir ? Neyin nesidir ? Onları tartışacağız şuan, ilgili sorusu ve sorunu olan bu yazının altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

Bimcell nedir?
“Konuştuğun kadar öde.” Sloganı ile yola çıkan bim, 6 saniyesi sadece 1 kuruşa konuşturuyor. Her nekadar ki diğer operatörlerde 10 saniyesi bedava olsa bile bim kampanyayla başlayacak şekilde gsm sektöründe tecrübeli değil.  1 Dakikası sadece 10 kuruş olan bu sistem kısa ve öz konuşanlar için ideal , gençler için kötü olsada 1 sms’in 30 kuruş olması yetişkin kişilerin gözlerini direk bimcell’e çevirmesine yetiyorda artıyor.

Alttaki grafikten yeterli ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Bim’in önünden geçenleri camlarında asılmış olan kocaman posterleri görmüştür umararım. Bim gsm sektörüne çok önem veriyor olmalı , sitesi bile kurulmuş. Şu günlerde bim’e gittiğimde hiç biryerde hat görmedim. Hep poster gördüm , form doldurma karşılığı kasanın bulunduğu yerden çıkartıyorlar sanırım. Kimliğinizi ve kimlik fotokopisini götürmeniz yeterli , verdikleri formu doğru doldurduğunuz şekilde hattı alıcaksınız. Ne kadardır yada bedava mıdır ? Bilmem fakat kaliteli olduğu kesin.

http://www.bimcell.com.tr

BimCell Türkiye’nin yeni gsm hattı.
Etiketlendi:                     

BimCell Türkiye’nin yeni gsm hattı.” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.