android-periscope-ayarlariTeknoloji, telefonlarla birlikte gün geçtikçe hayat içerisinde daha aktif bir hale geliyor. Bununla birlikte artık telefonlar sadece iletişim kurmak için değil daha farklı amaçlar için de kullanılıyorlar. Özellikle yeni çıkan uygulamalar, beraberinde yüksek kitlelere sahip akım başlatabiliyor. Periscope, bu akımın son modası oldu dememiz mümkün.

Bununla birlikte, bazı kişiler sürekli olarak bildirimlerle birlikte sosyal mecraları daha fazla takip etmek isteyebilir hale gelmişlerdir. Bununla birlikte iş hayatının içerisinde olanlar için de yapılacak ince bildirim ayarları sayesinde gün içerisinde daha rahat bir şekilde sosyal medya takip edilebilir hale geliyor ve sadece önemli haberleri alma şansına sahip olunabiliyor. Periscope geliştiricileri bu noktada, uygulamayı kullanan kişiler için bildirim ayarları konusunda oldukça yoğun bir çalışma yürütmüş durumda.

Android için Periscope Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır?
Periscope bildirim ayarları

Followed User Goes LIVE: Takip ettiğiniz bir kullanıcı hesabına giriş yaptığında size bildirim gelmesidir.

Followed User Shares Broadcast: Takip etmekte olduğunuz arkadaşınız veya arkadaşlarınız yayına başladığında size gelen bildirimdir.

User Follows You: Yeni bir kişi sizi takip ettiğinde gelecek olan bildirimdir.

 

Android için periscope bildirim ayarları nasıl yapılır ?
Etiketlendi:             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.