Merhaba arkadaşlar ;

Web site işlerine uzun zaman sonra tekrar dönmekteyim. Dönüşümü kişisel web sitesi ile açmak istedim. Biliyorum ki ilk olarak kendime ait bir sitemin olması daha iyi. Beni tanımayanların tanımaları için.

Bilenler bilir bu tarihten mininum 1 sene önce bayağı ilerlemiştik sitelerde fakat üniversite hazırlığı neticesinde bu siteleri satmaya veyahut devretmeye karar vermiştik. Bu süre zarfında üniversiteye hazırlanıp AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar programcılığına Yerleştim. Bütün takipcilerimden özür diliyorum bunca zamandır uzak kaldığım için.

Site hakkında biraz bilgi vereyim isterseniz.
Site kişisel site olduğundan bana ait çalışmaları , beğendiğim yazıları , klipleri, oyunların anlatımlarını bulacaksınız.
Tabi sizlerin isteklerinide ilerleyen zamanda dikkate alacağım.
Eskiden olduğu gibi hedeflerimizi büyüteceğiz, tabi sizlerin yardımları ile. :) Birçok yarışma yapıp hediyeler dağıtacağız kullanıcılarla etkileşim halinde olmamız tek amacımız. Bunları sitemizin gelişme durumuna bakılarak belirlenecektir.

Sitedeki temayı ben kendim editledim, umarım beğenirsiniz. Belki daha sonra değişik temaları kullanabiliriz.. Ama şimdilik bu vista temasını kullanacağız..

Sitemizde var olacak bölümleri sırayalacak olursak :
Programlama (C# , c++ , php , html ) Dersleri , videoları, örnekleri, photoshop çalışmalarım, photoshop anlatımlarım, Güncel yazılar , güncel oyunlar, güncel beğenilen videolar..

Bu bölümler şimdilik aklımda varsaydığım isimler ileride yeni bölümlerde ekleyebiliriz..

 

Başlangıç için biraz uzun oldu ama iyi oldu :)

Teşekkürler..
ßy_UsLaNMaZ™

Sitemiz Faatliyete Geçmiştir..
Etiketlendi:                             

Sitemiz Faatliyete Geçmiştir..” üzerine 3 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.