dogumgunuEveet, 22’ime bugün itibariyle basmış bulunuyorum. Bugün benim doğum günüm 10 aralık 2013 :)

Şimdi yazıma nasıl başlayayım bilmiyorum, öncelikle uzun zaman sonra ilk defa ailemin yanında doğum günüme girdim. Annem , babam ve kız kardeşim sağolsunlar sevdiklerini birkez daha gösterdiler.

Facebookta arkadaşlarım unutmadılar doğum günümü kutladılar hepsine teşekkür ediyorum. Telefondan arayanlar , mesaj atanlar sizlerede çok teşekkürler.

Aaa durun hele neyi unuttum, bankaları unuttum :) , bankalar fırsat bu fırsat diyip düşük faizli kredi mesajları ile birlikte doğum günümü kutlama mesajlarını attılar, onlarada teşekkürler :)

Üye olduğum , büyük siteler hepsiburada,gittigidiyor, buldumbuldum gibi websiteleride gerek sms ile olsun gerekse mail ile olsun doğum günümü kutladılar, onlarada teşekkürler.

Veee sanaldaki amcamız googleda benim bu doğum günümü unutmayanlardan. Bana özel doğum günüme özel doodle yapmış sağolsun..
Google sanada teşekkürler :)
dogumgunu

Başka başkaaaa…

Hee unutmadan bu yazıyı yarın yazacaktım fakat, 10 aralıkta yani bugün Galatasaray – Juventus maçı iptal oldu bildiğiniz üzere, işte bu maçın sonucunu Galatasaray’ımın almasını bekliyordum bana birde Galatasaray’ımdan doğum günü hediyesi gelsin diyordum ama ne yazıkki istanbultaki tt arenadaki yoğun kar nedeniyle, bu istediğim olmadı. Bir başka güne ertelendi Galatasaray-Juventus maçı. Neyse sağlık olsun ilerdeki günlerde bu maçı oynadığımızda kazanalımda varsın benim doğum günümde bana hediye olmasın o maçın sonucu.

Aaaa bakın, kızılaydanda mesaj gelmiş bana :) Mesajda aynen şöyle diyor :

Sayın Engin USLU, kan bağışlayarakk kurtardığınız hayatlar ve Türk kızılayı ailesi adına doğum gününüzü en içten dileklerimizle kutlarız.

Sanada teşekkürler kızılay, can kurtarmak değilde vazifemizi yapıyoruz gerektiği anlarda.

Hee bide her doğum günümde ilk doğum günümü kutlayan Asuman Öztekin dostumada ayrı bir teşekkür ediyorum. En sevdiğim, dostlarımdan birisidir. Kaç senedir dostluğumuz var ama hiçbi doğum günümün zamanını kaçırmadı. Seviyorum seni kardeşim :)

Vee konumu teomanın o müthiş doğum günü şarkısıyla sona erdirmek istiyorum.

Bugün Benim Doğum Günüm :)
Etiketlendi:         

Bugün Benim Doğum Günüm :)” üzerine bir düşünce

  • 11 Aralık 2013, 23:13
    Kalıcı bağlantı

    :) Hicbir zaman unutmam sen benim biricik yılların eskitmedigi dostumsun iyiki varsın ve tekrar iyiki doğdun seviliyorsun :)

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.