Merhaba arkadaşlar bu yazıyı yazma sebebim bir arkadaşın ismi Renan Ö**** Tarafından Yüce atamız Atatürkle ilgili bir yazıma yaptığı yorum.

Bi ara Kanal D ‘ de bir programda tartışılan Atatürk Yahudi mi , Müslüman mı adlı videoyu youtubede gezerken görmüştüm. Ve dikkatimi çekti bende acaba gerçeklik payı varmıdır diye internette araştırma yaptım. Ve kendi düşüncelerimde birlikte bir konu oluşturmuştum.

Ne yazıkki Renan Ö**** tarafından yanlış anlaşıldım. Kendisine teşekkür ediyorum yorumunundan ötürü. Birçok kişi ters anlayabilicek bir konu olduğu için sitemden kaldırdım.

Atatürk’e büyük saygım ve sevgim var. Bunu benden başkası kimse sorgulayamaz. Ben milletini, vatanını seven aslen niğdeli bir vatandaşım..

Siyasi propaganda yapmak istemediğim için bazı düşüncelerim bende kalsın.

Neyse devam edelim, ben İstiklal Marşını söylerken yüreğim uçar, Şehit haberi aldığımda gözlerim dolar , Aynı şekilde bir pkklı öldürülden o kadar sevinen bir vatandaşım. Kimse benim vatandaşlığımı sorgulama gücüne sahip değil.

Kimsede sorgulamadı zaten ama elbet birgün sorgulayan biri olacaksa açsın hayatımı okusun. Ne yapmışım ne yapmamışım. Oda mı yetmedi Allah’a havale etsin diğer tarafta her türlü sorgulanacağız zaten orada herşey açıklığa kavuşur..

Dediğim o ki açmış olduğum konu hiçbir şekilde benim vatan haini olarak görünmeme sebeb olamaz.. Sonuçta biz bu ülkede kanla sulanmış topraklarında yaşayan şehit oğullarıyız..

Saygılarımla
Engin USLU

Atatürk , Milletim, Vatanım ve Ben

Atatürk , Milletim, Vatanım ve Ben” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.