sanalika-oyunu-oynaÇıkışı ile Web Tabanlı Oyunlar kategorisinde yankı uyandıran Sanalika,  gelişerek yoluna devam ediyor.19 milyonun üzerinde kullanıcısı ile size Sims oyunu tadında bir web tabanlı hayat simülasyonu sağlıyor diyebiilriz.Sanalika ‘da dikkatimizi çeken en iyi özellikler ise birçok oyuncuya sahip olunması ve birbirleri arasında konuşmaların sağlanıyor olmasıdır.

Oyun içinde etrafta bulunan kişilerle konuşabilir ve arkadaş olabilirsiniz.Onlarla birlikte oyun içinde sinema ve ya eğlence yerlerine gidip gezebilirsiniz.Veya daha da iyisi kendi apartmanınıza getirebilirsiniz.

Sanalika oyunu ücretsizdir fakat birçok kısıtlamalar da mevcuttur.Örneğin ücretsiz olarak oynayacaksanız 40-50 tane arkadaş istedi gönderemezsiniz.Bunun dışında sizi diğer karakterlerden ayıracak kafaüstü ifadeler, spor salonları, kafe işletme ve satın alma, vip odalar, sanalika oyun kartları ve özel mekanlara giriş iznini de alamayacaksınız.

Fakat 4 paketten birini alarak birçok özellik kazanmanız mümkündür.

qwruf

Oyunda sön dönemlerde ilgimizi çeken şey ise kafe ve dükkan işletmektir.Oyunda size ait olan bir yerde kafe ve dükkan bulunmaktadır.4 paketten birini alarak siz de kendi dükkanınızı kurabilirsiniz.Bu sayede oradan para kazanacak ve gelişeceksiniz.Aynı zamanda oyun içinde tanınmanızı da sağlayacaktır.

Büyütülen haritalar ile oyun içinde denizden de yolculuk yapabilirsiniz.Tekne turlarına binerek belli sürelerde sınırlı kişi sayısıyla yolculuk edebilirsiniz.

sanil-turu

Oyunda birçok kez toplu gezi ve organizasyon da bulunmaktadır.50 60 kişi ile birlikte bir diskoya girip de eğlenebilir ve oradan insanlar tanıyabilirsiniz.

Yani sanalika oyunu gerçekte sosyal hayattan zevk alamayanlar için tasarlanmış bir oyundur. :)
İyi eğlenceler.

Sanalika oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.