Lords Mobile Teknotop Nedir, Nasıl Kullanılır?

Lords mobile oyuncularının merakla beklediği teknotop güncellemesinin de barındırdığı yılbaşı güncellemesi nihayet Lords mobile sevenlerle buluştu. Bu güncelleme ile birlikte araştırmalarınızı hız kullanmadan anında tamamlayabileceğiniz teknotop etkinliği gelmiş oldu. İşte bu konumuzda teknotop nedir, nasıl kullanılır, nasıl teknotop kazanılır vs. aklınızdaki tüm sorulara cevap arayacağız.

Lords mobile teknotop nedir?

  • Uzun süresi olan araştırmalarınızı teknotop kullanarak tek çırpıda bitirmenizi sağlayan bir sistemdir.

Lords mobildeki teknotop kullanmak t4 açacaklar için oldukça güzel düşünülmüş bir sistem gibi gözüküyor. Bilhassa yüksek araştırma günlerine ihtiyaç duyan araştırmalarınız için hiç hız harcamadan teknotop harcayarak o araştırmayı bir çırpıda bitirebileceksiniz.

Lords mobile teknotop nasıl kazanılır?

  • Emek görevleri diye adlandırılan sekmeden belirlenen görevleri yaparak teknotop kazanabilirsiniz. Altın bilet alarak kazandığınız teknotopları 3e katlamanız mümkün gözüküyor.
Teknotop daha hızlı nasıl kazanırım
  • Lords mobilde teknotop nasıl kazanırım diyenler için emek sekmesindeki görevleri tamamlayarak teknotop kazanabilirsiniz. Yukarıdaki resimde hangi görevler kaç puan verdiğini görebilirsiniz.
  • Görev yapmadan da tüm görevleri yapmış sayıp tüm hediyeleri alabilirsiniz onu son aşamada göstereceğiz.

Lords mobile teknotop ödülleri nedir?

Gümüş biletteki görevleri tamamlayarak 40 teknotop kazanırken altın bileti satın aldığınız takdirde altın biletten 80 gümüş biletten 40 olmak üzere toplamda 120 teknotop sahibi olabilirsiniz. Altın ve gümüş biletlerin hediyelerini aşağıda gösterdik inceleyebilirsiniz.

Lords mobile gümüş bilet teknotop
Lords mobile altın bilet teknotop

Lords mobile teknotop nasıl kullanılır?

İşte en can alıcı soruya geldik teknotop nasıl kullanılır? Lords mobilde teknotop u kullanmak için var olan araştırmanızı bitirmeniz gerekiyor ve sıfırdan araştırma basmanız gerekmekte. Örnek bir araştırma göstermek istiyorum.  

Lords mobile teknotop nasıl kullanılır.

Lords mobile teknotop hakkında işinize yarayacak bilgiler

  • Teknotop zor toplandığından harcarken dikkatli olmanızda fayda var.
  • Kısa süreli araştırmalarda teknotop yerine hızlarınızı kullanmanız faydanıza olacaktır.
  • Teknotop kullanımı yaparak cehennem etkinliğini veya 24 saat mücadeleyi tamamlayamazsınız.  Yani teknotop ile tamamlanan araştırmalar etkinliklerde etki etmiyor ne yazık ki.
  • T4 açacaklar için askeri araştırmalarınızın son aşamalarını teknotop ile yapmanız t4 açmanız için epey bir yardımı olacaktır.
  • Yukarıdaki örnek araştırmayı baz alırsak ortalama 500k kudrete 3 teknotop istiyor. 120 tane teknotopu kullanarak sadece teknotop kullanarak 200m kudret artırmanız mümkündür. Bu işin püf noktası.:)

Hızlı teknotop nasıl kazanırım?

Yazımızın başında dediğimiz gibi teknotop u hızlı biçimde kazanabilirsiniz. Ta ki mücevheriniz varsa. Tüm görevleri yapmış sayarak tüm ödülleri tek çırpıda kazanabilirsiniz.  Bunun için krallık emekleri sekmesindeki “+” tuşuna basarak kaç puan için ne kadar mücevher istediğini görebilir dilerseniz tüm görevleri tamamlamış gibi davranabilirsiniz.

hızlı teknotop kazanma

Lords mobilde canavar avında hangi heroları kullanacağınızı bilmiyorsanız Lords mobile canavar avlama konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak Lords mobile oyuncularının yakından tanıdıkları Rüyam ablamız bu güncelleme hakkında birkaç önemli açıklamaları olmuş. Konuya onun videosunuda ekliyorum. Faydalanmak isteyenler için güzel bir video.

Evet, sizlerde konu altından yorum kısmını kullanarak Lords mobile oyununa gelen teknotop özelliği hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Lords Mobile Teknotop Nedir, Nasıl Kullanılır?
Etiketlendi:             

Lords Mobile Teknotop Nedir, Nasıl Kullanılır?” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.