Lords Mobile T4 Açmak için gerekenler

Online oyunların içinde son dönemde popülerliğini artırmış olan bir oyun lords mobile. Strateji ve taktik oyunu olan lords mobile oyunundaki amacınız kalenizi güçlendirerek rakiplerinizin askerlerini öldürerek kill (ölü )  kasmak oyunun temel amaçlarındandır.

Oyunda 5 tip asker çeşidi bulunmaktadır.  Bunlar sırasıyla

T1 askerler – Barbar – Okçu – Katafrakt – Mancınık

T2 askerler – Gladyatör – Keskin nişancı – Sürüngen binici – Katapult

T3 askerler – Asıl muhafız – Görünmez nişancı – Asıl süvari – Ateş mancınığı

T4 askerler – Yiğit savaşçı – Yiğit topçu – Kadım ejder binici – Yok edici

T5 askerler – Şanlı Bahadır – Şanlı atıcı – Şanlı şövalye – Şanlı tank ( t5 oyuna yeni geldiği için bu t5 askerleri açmak çok daha zor )

Lords mobile deki askerleri tanıdığımıza göre asıl konumuz olan lords mobile t4 açmak için gerekenler nelerdir onları açıklayalım.

Lord mobile t4 açmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

 • Kalenizin seviyesi 25 olmalı.
 • Savaş sarayı 25 level olmalı.
 • Akademi 25 level olmalı.
 • Elçilik 25 level olmalı.
 • Hapishane 25 level olmalı.
 • Sunak 25 level olmalı.

Yukarıda bahsettiğimiz inşaat ile level yükselteceğiniz binalardır. Yani kısaca t4 açmak için krallığınızda bulunan her bölümün 25 levele ulaşması gerekmekte.

Peki, araştırmalar, işte can alıcı nokta burası t4 açmak için bir takım araştırmalara ağırlık vermeniz gerekiyor. Tüm inşaatları bitirseniz bile araştırmalarınız hazır değil ise t4 açmanız biraz gecikebilir.

Lords mobile t4 için hangi araştırmaları tamamlamak gerekiyor?

 • Öncelikle kolaydan başlayalım akademi bölümündeki ekonomi kısmındaki araştırmaları son seviye yani 10 yapmanız gerekiyor.
 • Ekonomi bölümündeki mücevher hasadı I araştırmasını yapmanıza gerek yok.
 • Yine aynı şekilde askeri bölümündeki yiğit savaşçı bölümüne dek her araştırmayı son seviyeye getirmeniz gerekiyor. Not: Bu bölümde uzun soluklu araştırmalar mevcut. Onlar için aşağıda taktikler vereceğiz.

Bu inşaatları ve araştırmaları tamamladığınızda ilk olarak yiğit savaşçı t4 askerini açabileceksiniz. Ama bunları hızlandırmanın yöntemleri yokta değil hani.

Lords mobile t4 açmayı nasıl hızlandırabilirim?

 • Güçlü bir klana sahip olmanız olmazsa olmazlardan. Güçlü bir klanda kalarak canavar kesiminden kazanacağınız hızlandırmalar ile araştırma sürelerini çok aza indirebilirsiniz.
 • Canavar avına büyük önem gösterin çünkü canavar avından kazanacağınız hızlar veya mücolarla araştırmaları büyük ölçüde hızlandırırsınız.
 • Araştırma hızı ve inşaat hızı veren heroları son seviyeye kadar yükseltmeye çalışın. Araştırma veya inşaat bastığınızda bu heroları kullanın ki araştırma veya inşaat süreleriniz kısalsın.
 • Ekipmanlarınızı inşaat ve araştırma özelliğine göre yükseltin. T4 açmak için basacağınız araştırmalarda veya inşaatlarda ekipmanlarınızı giydiğinizi kontrol edin.
 • Uzun süreli araştırma ve inşaatlarda araştırma desteği veya inşaat desteği modülünü kullanın. Derebeyi ile loncanızın arası iyi ise uzun süreli araştırma basarken âlim unvanını isteyebilirsiniz.  Araştırma süresinizi %10 daha azaltırsınız.

Lords mobile de t4 açmak için bu yöntemleri kullandığınız takdirde yıllarınızı alacak t4 için 4-5 ayda uğraşmanız yeterli olacaktır.

Lords mobile t4 hilesi var mıdır diyenleriniz olacaktır. Maalesef yok böyle bir şey. Dolandırıcılara kanmayın oyunun tadını çıkara çıkara hilesiz gelişiminizi tamamlayın.

Tabii oyuna para yatırarak bu süreyi daha da kısaltabilirsiniz. O işin ayrı bir kısmı.

Bu konu altından t4 için kaç araştırmanız kaldı onları yazarsanız gelişen kaleleri görmüş oluruz.

Lords Mobile T4 Açmak için gerekenler
Etiketlendi:                 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.