1

Goleyciler!

Goley’in 18 Mart yaması ile hem dilediğiniz oyuncuyu kadronuza alacaksınız, hem de şansınıza şan katacaksınız. İlk yama içeriği olan Kiralama Sistemi ile başlayalım!

Kiralama Sistemi Goley’de!

Takım Ruhu seviyesini artırmak ve hayalindeki futbolcuya sahip olmak isteyenler buraya!

Artık istediğiniz oyuncuyu bulmak için şansınıza güvenmek zorunda değilsiniz. Kadronuza dilediğiniz pozisyondaki oyuncuları Goley’in kart sekmesinde bulunan Kiralama bölümünden alabilir ve belirlediğiniz süre kadar takımınızda oynatabilirsiniz.

4 seviyeye ait (Normal, Özel, Ender, Uzman) 2010 – 2013 sezonu oyuncularının yer aldığı Kiralama Sistemi detayları aşağıdadır.

Kiralama Sistemi Detayları;

goleyde-kiralama2

Goley arayüzünde “Kart” sekmesi aracılığı ile “Kiralama Sistemi”ne girebilirsiniz.

goleyde-kiralama3

1)     Sol üst tarafta göreceğiniz “Kiralama” seçeneğine tıklayın.

2)     Peki kiralamak istediğiniz oyuncuları nasıl bulacaksınız? Kiralama Sistemi sayfasının sağ tarafında göreceğiniz “Kart Ara” arama butonu ile kiralamak istediğiniz futbolcunun ismini yazarak aratabilirsiniz. Arzu ederseniz filtreleme bölümünden, istediğiniz değere, yıla ve pozisyona ait tüm oyuncuları da listeleyebilirsiniz.

3)    Futbolcunuzu arattıktan sonra oyuncunuzun seviyesini, kart numarasını, takım ismini, pozisyonunu ve maç başına düşen fiyatını öğrenebilirsiniz.

4)    4 numaralı bölümde ise, oyuncunuzun detaylı istatistiklerini, ayarlayacağınız kart seviyesini, maç sayısını ve kiralık oyuncunuza ödeyeceğiniz “fiyat” miktarını görebilirsiniz.

Kart Seviyesi: Kiralamak istediğiniz oyuncunuzun kart seviyesini 0 – 10 seviye arasında seçebilirsiniz. Ücret her seviyede farklı olacaktır. Ayrıca oyuncunun seviyesi arttıkça, tüm pasif özelliklerine +1 eklenecektir.

Maç Sayısı: Her oyuncuyu 1, 5, 10, 15, 20, 25 ve 30 maç seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Bunun için Maç Sayısı sekmesini kullanmanız yeterlidir.

goleyde-kiralama4

Kiralanan Oyuncuları Kontrol Etme

goleyde-kiralama5

1)    Kiralama Sistemi’nin sol tarafında göreceğiniz oyuncuların üzerlerinde kalan maç sayılarını gösteren rakamlar bulunmaktadır. “Kart Kullanım” yazanlar ise, ilk 11’nizde ya da yedeklerde bulunan oyuncularınızı temsil eder.

2)    Anlaşması bitmiş oyuncularınızı yeniden kiralamak istediğinizde zaman  “Yenile” butonuna tıklayabilir ve kira süresini 30 maça kadar uzatabilirsiniz. “Anlaşmayı yenilemek ister misiniz?” sorusuna yanıt olarak “Onay” tuşuna basabilir ve gerekli fiyatı ödeyerek Kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

3)    Kiraladığınız kartları yine aynı çerçevede bulunan “Sil” seçeneğinden silebilirsiniz. Ancak, oyuncularınızı sildiğiniz takdirde JoyPara’nızı geri alamaz ve kartın üzerindeki ekipmanları da kaybedersiniz.

Kiraladığınız Oyuncularınızı Kart Yönetimi’nden Görebilirsiniz!

goleyde-kiralama6

Goley arayüzündeki “Takım” sekmesinden, “Kart Yönetimi” seçeneğine girerek, İlk 11 ve yedeklerinizde bulunan kiralık oyuncularınızı kontrol edebilirsiniz.

Kiraladığınız Oyunculara Ekipman da Ekleyebilirsiniz!

Aynı süresiz oyuncu kartlarında olduğu gibi, kiralık oyuncularınızda da ekipman kullanabilirsiniz. Ancak, oyuncuyu silmek istediğinizde ekipmanı da silinecektir.

Notlar:

–   Kiralık oyuncular seviye atlayamazlar.

–  Goleybol’da kiraladığınız oyuncuları kullanamazsınız.

–  Kiralama süresi biten oyuncuların özellikleri büyük oranda düşecek ancak takımınızdan silinmeyecektir. Bu oyuncuların istatistiklerini tekrardan yükseltmek için, tekrar kiralamanız gerekmektedir. Kiralama süresi biten oyuncuların istatistiklerindeki düşüşler, oyuncu kartı üzerinde anlık olarak gözükmez ancak oyuna girdiğinizde performanstaki değişimi görürsünüz.

Goleye Kiralama Sistemi Geldi – Kiralama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.