takim-ruhu-goleyTürkiye’nin en iyi MMO futbol oyunu olan goley, insanları kendine çekmeye devam ediyor. Biliyorsunuz biz futbolu seven milletiyiz 7den 70e futbolla kalkıp futbolla yatarız.

Goley oyunu işte tam bu dediğime denk geliyor 7’den 70’e oynayabilecek zevkli heyecanlı bir oyun goley online futbol oyunu.

Online futbol oyunu Goley oynayanlar bilecektir, eskiden yıldız etkisi var idi. Lakin şimdi yıldız etkisi isminin yerine takım ruhu geldi. Bi bakıma isim değişikliği oldu diyebiliriz.

Peki bu takım ruhu nedir?
Goleyde neden takım ruhu yapmalıyım ?
Takım ruhu ne işe yarar ? gibi birçok sorular sorabilirsiniz. İşte bugün sizlere goleydeki takım ruhu hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağım.

Goley oyununtaki takım ruhu nedir ?

Kullandığınız ambleme ait oyuncuları (normal – özel- ender- uzman farketmez) toplayarak oyunculara extra özellikler kazandırdığınız goleydeki bir özelliktir. Daha anlaşılır olması için bir örnek ile açıklayalım; örneğin elinizde Barcelona ablemi var, elinizdede birden çok barcelonalı oyuncu var. İşte burada o oyuncuları bir takımda toplayarak oyunculara extra özellikler ekleniyor.

Peki takımımda oyuncu sayısı ne kadar olmalı ki takım ruhu olsun ? 

2hp112

Bu soruda birçok arkadaşımızın aklına gelebilmekte.  Ableminiz eğer normal ise seviye 1 takım ruhu , özel ise seviye 2, ender ise seviye 3 , uzman ise seviye 4, renkli ise seviye 5 takım ruhuna kadar takımınızı genişletebilirsiniz.
Yukarıda vermiş olduğum resimde ise kaç oyuncuyla kaçıncı seviye olacağını paylaştım. Resmi biraz açıklamak gerekirse, eğer elinizde 11 tane barcelonalı oyuncu ve ender barcelona amblemi var ise sizin takım ruhunuz seviye 2 olacaktır. Elinizde ender ablem olduğu için 5 tane daha barcelonalı oyuncuyu takıma eklemeniz halinde seviye 3 olacaktır.

Takım ruhu oluşturmadan önce oyuncularıma kaç özellik eklenecek nasıl öğrenebilirim ?

Bu soruda önemli bir sorulardan birisi, örneğin elimizde madrid ablemi var diyelim. Ama sizde madridli oyuncu yok bu ablemdeki oyuncuları biriktirirsem oyunculara ne kadar özellik eklenecek diye sorabilirsiniz. İşte bunun için ableminize ön tarafındaki özelliklere bakmanız yeterlidir.

Daha açıklayıcı olması için madrid ablemini buldum.

takimruhuablem

Elimizde bu ablem var diyelim. Seviye 1 için oyuncuları biriktirdiğinizde ofansif özelliklerine +10 ekleneceğini buradan öğrenebiliriz.

takim-ruhu-goley

Peki ya yukarıdaki gibi ender ablemimiz olursa nasıl anlayacağız. Ablemimizin arka yüzünü çeviriyoruz öncelikle. Daha sonra seviye 1de barcelonalı oyuncuların teknik özelliklerine +10 eklendiğini öğreniyoruz. Seviye 2 takım ruhunda ise barcelonanın ofansif özelliklerine  +5 eklendiğini görüyoruz. Son olarak seviye 3 takım ruhunda ofansife +5 daha ekleyerek seviye 3 takım ruhunda teknik +10 , ofansif +10 olarak dağıtılmış oluyor.

+10 ne demek oluyor peki, örneğin benzemanın şut özelliği 70 ise seviye 1 takım ruhu yaptığımızda şut özelliği direkt 80 oluyor. Buda demek oluyorki level 10’a gelmeden +10 direkt eklenmekte. Birde benzemanın levelinin 10 olduğunu düşünün. Sıfır leveliken şutu 70 olan benzema level 10 olunca + seviye 1 takım ruhu yapınca şut özelliği 90 olacaktır. Buda ne demek ? , Şutları harikulade süper, hızlı şut çeker ve bolca gollerini atar. Sizde benzema sayesinde yıldız etkisi sayesinde daha fazla maç kazanır daha fazla altın sahibi olursunuz.

Uzuuuun lafın kısası, takım ruhu candır, gerisi heyecandır.

İyi oyunlar dilerim.

Goleyde Takım Ruhu Candır (:

Goleyde Takım Ruhu Candır (:” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.