goley-oyunuİnternette son zamanlarda revaşta olan Free-to-Play oyunlar, oyun sektörlerinin birbiriyle olan ilişkisini iyice kızıştırıyor.Birçok online oyun deneyimi yaşamamızı sağlayan oyunlara her geçen gün bir yenisi daha eklenerek artıyor.”I can football” ile sadece Türkiye ‘ye değil, dünya ‘ya da nam salan Sobee şirketi ile iddialı Pazar ortamı başlamıştı.11 vs 11 online maç deneyimini yaşıyorduk.

Şimdi ise daha iyi grafiklerle ve daha iddialı bir şekilde adını duyuracağa benzeyen Goley oyunu ile karşınızdayız. Joygame ‘in geliştirmiş olduğu Goley Online Futbol oyunu bizi bambaşka bir maç oyunu deneyimine sokmaya amaçlıyor.
goley-gorunum

Genel olarak oyunun tanıtım videosunu izlediğimizde koca kafaya sahip olan karakterlerin birbirleriyle yetenek yarışı yapmalarını şahit oluyoruz. Ayrıca biraz da dikkat ettiğimizde videodaki karakterlerin C.Ronaldo gibi ünlü oyuncular içerdiğini de görüyoruz.

Bizim açımızdan en sevindirici haberlerden biri ise %100 türkçe içerik ve %100 türkçe spikere sahip olacağıdır. Bu tür online futbol oyunlarında spiker çok alışık olmadığımız bir kavram olduğu için bizi biraz daha heyecanlandırıyor. Dostluk Maçı, Rütbe Maçları, Tekli Lig, Antrenman, Hazırlık Kampı gibi oyun modlarına sahip olan Goley oyunu basit bir maç oyunu olmaktan sıyrılacağa benziyor.

Goley_-_lobi

Ayrıca normal FIFA ve PES ‘te görmeye alışık olduğumuz Gol sevinçleri gibi özellikleri de bu oyunda görebileceğiz.

Goleyin beta sürümü 19 aralık saat : 14.00 da çıkmıştır.
Goley oyunu ‘na aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

http://www.joygame.com/land/Goley/

Goley Oyunu Hakkında Bilgiler

Goley Oyunu Hakkında Bilgiler” üzerine 6 düşünce

  • 20 Aralık 2013, 10:53
   Kalıcı bağlantı

   Belkide kapalı betadaki kurulumu kullanıyorsanız o yüzden olabilir, tekrar indirip deneyin birde. (Her ihtimali denemek lazım bu tür oyunlarda ilk başlarda böyle sorunlar çıkabilmekte.)

   Cevapla
   • 21 Aralık 2013, 10:19
    Kalıcı bağlantı

    Engin Abi Bende Bağlantı Zaman aşımı diyor İnternetten baktım 12:00-20:00 saatleri arasında gir dedi girdim gene olmadı ne yapmalıyım

    Cevapla
 • 19 Aralık 2013, 22:31
  Kalıcı bağlantı

  Ben goleyin açık betasını indirdim yama yükleniyor dip yükleniyo ama güncelleme yüklenşyor dediginde 2 saat bkliyom yüklenmiyo yardım edin nutfn

  Cevapla
  • 19 Aralık 2013, 23:29
   Kalıcı bağlantı

   İndirme işlemi bitinci açılmıyorsa , pcyi yeniden başlatıp deneyin.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.