goleyde-bilmediklerimizMerhaba online oyun severler, daha doğrusu goley sevenler.
Goleyin açık betasından itibaren bu oyunu sabırsızlıkla bekleyenler arasındaydım. Ve artık açık beta başladı doğal olarak oyunu oynayanlar artmayada basladı.
Bu konuda goley hakkında bilinmeyenleri sıralamaya çalışacağım.
Sayacak olduğum goley özelliklerini bilenleriniz vardır ancak, oyuna yeni başlayanların bilmediğini varsayarak temelden teker teker açıklayacağım.

Lafı uzatmadan başlayalım isterseniz.

 1. Goleyde oyun içindeyken diğer takım oyuncusuna nasıl mesaj atabilirim diyeniniz vardır mutlaka bunun için oyun içindeyken enter(gönderme tuşu)’e basarak mesajınızı yazdıktan sonra tekrar gönderme tuşuna basarak diğer takım oyuncusuna mesaj gönderebilirsiniz.
 2. Goley açtıktan sonra ana ekranda sohbet bölümünde kişiyi özel mesaj nasıl gönderirim diyorsanız sohbette o göndermek istediğiniz kişinin adına tıklayıp mesajınızı yazıp entere basmanız yeterli olacaktır.
 3. Goley oyununda arkadaş olarak eklediğiniz kişiye mesaj göndermek isteyebilirsiniz bunun için /w arkadaşınızınoyundakiismi  mesajınız şeklinde yazıp gönderebilirsiniz.
  Örnek verecek olursak /w UsLaNMaZ slm nbr? -> bu ile  arkadaşınıza ulaşabilirsiniz.
 4. 3. maddeki arkadaşlarımıza mesaj göndermenin bir başka yoluda var, oyunun anasayfasındasınız arkadaşlarınızın bulunduğu sekmeye geçtiniz ve arkadaşınıza mesaj göndermek istiyorsunuz nasıl mı olacak? Gayet basit, arkadaşınızın üstüne sağ tıklayıp fısılda demeniz yeterlidir daha sonra mesajınızı yazıp entere basabilirsiniz.
 5. En çok merak edilen konu, oyunun ana sayfasında kartlar nasıl paylaşılıyor ?İşte bu gayet basit ama yeni başlayanlar bilmiyor. Ender,normal,uzman kartlar anasayfada nasıl paylaşılıyor derseniz , takımınızı açıp shift tuşuna basılı tutarak paylaşmak istediğiniz karta tıklamanız yeterli olacaktır.
 6. Goleyde oyuncuyu şikayet etme nasıl olacak diyorsanız, bunun yanıtı henüz belli değil.
 7. Goleyde gol tekrarı şuanlık yok olduğunda goleyde gol kayıt etmenin nasıl olduğunu burada dile getireceğiz.
 8. Ayrıca goleyde nasıl para kazanacağım diyenleriniz var ise maç yaparak para kazanabilirsiniz, ayrıca günlük görevi tamamlayanlarda para kazanabilirler.
 9. Goleyde ender veya uzman kart hangi paketten çıkar diyenleriniz olabilir bu şansa bakıyor fakat avrupa paketleri 100.000 lik olanlardan çıkoyor diyenler çoğunlukta.
 10. Ayrıca goleybol yaparak kartlarınızı endere,uzmana dönüştürme şansınızda bulunmakta.
 11. Ayrıca sıkça karşılışan sorunlardan birtaneside goleyin tam ekrandan oynanaması, bu durum goleyi açtıktan sonra yüklenir sekmesi gelince siz başka sekmeler açmanızdan dolayıdır. Çözümü gayet basit goleyi başlatın ve hiçbir sayfa açmayın sadece oyunun başlamasını bekleyin.

Benim aklıma gelenler bu kadar eklemek istedikleriniz varsa konu altından yorum atabilirsiniz,iyi oyunlar.

 

Goley Hakkında Bilinmeyenler

Goley Hakkında Bilinmeyenler” üzerine 21 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.