Cheetos Angry Birds Oyna

Sevilen cips markası Cheetos, akıllı telefonların ve oyun sitelerinin vazgeçilmezi Angry Birds oyununu kendi reklam çalışmaları için düzenledi. Harika bir kampanya ile karşımıza çıkan Cheetos hem cipslerinin alım gücünün artırılmasını hem de harika oyunu kendine göre düzenleyerek ismini daha çok duyurdu.

Oyunu Oynamak için tıklayın ==> Cheetos Angry Birds Oyna

Oyunun genel özelliklerine bakılacak olursa;

Klasik bir Angry Birds oyunu. Kızgın kuşlar domuzları yok etmek için çalışıyorlar fakat eskisi gibi onların yumurtalarını çaldıkları için değil. Bu sefer domuzlar onların Cheetos marka cipslerini almışlar.  Onları kurtarmak için uğraşan Angry Birds kuşlarına yardımcı oluyorsunuz.

Oyunda kredi sistemi geliştirilmiş. Yani, oyun sırasında ödül kazanmak için Cheetos  paketlerinden çıkacak olan şifreyi yazmanız gerekiyor. Bu şifreler size rastgele bir kredi puanı veriyor. Her oyun oynadığınız da 1 krediniz eksiliyor.

Bunun dışında oyunu kredisiz bir biçimde de vakit geçirmek için oynayabiliyorsunuz. Ama sizi kışkırtacak ödül trafiği de ekranın sağ kısmında yerini almış.

Oyun esnasında her kuşun özelliği de koruma gösteriyor. Yani klasik halinde kuşlar hangi özellikleri gösteriyorsa bu oyunda da o sağlanmış.

Çok büyük ödüller kazanabileceğiniz oyunda Ipad, anahtarlık, Teknosa hediye çeki, peluş Angry Birds oyuncağı gibi çeşitli hediyeler alabiliyorsunuz. Bu hediyeleri almak için ise oyunlarda yüksek puan yapmanız şart.

,

Cheetos Angry Birds Oyunu Oyna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.