Bildiğiniz üzere Afyon kocatepe üniversitesinde okuyorum ben. Sinanpaşa meslek yüksekokulu (sinanpaşa myo) da Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek bir kongre düzenlemeyi kararlaştırmışlar. Bende sinanpaşa myo’daki bu faydalı etkinliği sitemde paylaşarak Tüm türkiyedeki öğrencilerin haberdar olmasını sağlamak için konuyu açmak istedim.

Lafı uzatmadan sinanpaşadaki öğrenci kongresinde neler olup biteceğini kısaca geçmek istiyorum.

Sinanpaşa meslek yüksek okulu öğrenci kongresinin amacı nedir diyenler vardır.

Öğrenci Gözüyle Meslek Yüksek Okullarının Sorunları, Çözümler ve Beklentiler temalı “Sinanpaşa Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Kongresi” Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin birbirlerini tanıması ve bir araya gelerek hem etkileşim sağlaması, hem ortak sorunlarını paylaşmaları, hem de çözüm yolları üreterek beklentilerini ifade edecekleri bir ortam yaratmayı amaçlamaktadır.

Peki bu öğrenci kongresinin gün gün planı nasıl işleyecek?

Öğrenci Gözüyle Meslek Yüksek Okullarının Sorunları, Çözümler ve Beklentiler temalı “Sinanpaşa Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Kongresi”nde iki gün boyunca öğrenci ve öğretim elemanlarının bildiri sunumları ve öğrencilerin pratiklerini geliştirebilecekleri çalıştayların yanı sıra sözlü ve poster sunumlar da yer alacaktır.

Kongre açılış ve süreç bilgileri :

  • Kongre Tarihi : 17-18 Mayıs 2013
  • Kongre Merkezi : Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi AFYONKARAHİSAR
  • Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu SİNANPAŞA-AFYONKARAHİSAR
  • Kongre Dili : Türkçe

Ayrıca Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kongresi’ nde yer alacak posterler arasında yapılacak yarışma sonucunda ilk üçe girmeye hak kazanan poster sahipleri ödüllendirilecektir. Ödüller daha sonra ok.sinanpasa.aku.edu.tr adresinden açıklanacaktır.

Sinanpaşa öğrenci kongresinin önemli tarihleri :

 

Kongre ile ilgili sorunlarınız ve daha fazla bilgi için kongre için açılmış olan ok.sinanpasa.aku.edu.tr‘ yi ziyaret ediniz.

 

 

 

 

Sinanpaşa Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Kongresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.