sevgililer-gunu-surprizleriSevgililer gününün yaklaşmasıyla sevgililerin sevgililerine karşı yapacaklarını planlamaya başladılar. Sevgilinize sevgililer günü sürprizi yapmanız için sizlere 25 başlık altında öneriler bulduk.

 1. Sevgililer gününde sevgilinize mum ışığında yemek verin.
  Evet gerek erkekler gerekse kadınlar için mum ışında akşam yemeği yenilmesi unutulmaz bir gecenin habercisi olabilir. Sevgililer gününde bu tür bir organizasyon yapabilirsiniz.
 2. Sevgililer gününde sevgiliniz ile geçmişinizi hatırlayın.
  Anılarınızı hatırlatan fotoğraflar sevgiliniz için inanılmaz bir sürpriz olabilir tabii ama iyi anılar olması lazım.
 3. Aşkınızı çizin.
  çizim yeteneğiniz olmayabilir ama paranızı kıyıp ikinizin veya sadece sevgilinizin portresini çizdirirseniz sevgililer gününde muhteşem bir sürpriz yapmış olabilirsiniz.
 4. Sevgililer gününe özel aşk kutuları hazırlayın.
  365 gün için kendi ellerinizle ufak notlar yapıp bunlarla aşk kutuları hazırlayın hem çok şirin olacaktır hemde sevgililer gününde sevgilinize inanılmaz bir sürpriz olacaktır.
 5. Klasiğin dışına çıkın.
  Sevgilinizle sevgililer gününü kutlamak için macera arayın, örneğin toplum önünde sevgilinizi çok sevdiğinizi dile getirin yüksek sesle tabii. ;)
 6. Baş  başa kalmaya özen gösterin.
  Sevgililer gününde evli çiftler gerek gündüz gerekse geceleri baş basa kalarak bu muazzam geceyi unutulmaz bir anı eklemeye çalışabilir.
 7. Hikayenizi bir kitapta toplayın.
  Aşkınızın başlangıcından geçirdiğiniz tüm evreleri anlatan bir kitap ile sevgilinize sevgililer gününde güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.
 8. Aşkınızı şehrinize duyurun.
  Aşkınıza olan sevginizi ispatlamak için şehrinizdeki reklam panolarına sevgilinizle beraber çekildiğiniz fotoyu yayınlatarak güzel bir sevgililer günü sürprizi yapın.
 9. Evinizi süsleyin sevgililer gününde.
  bu maddeyi bayanların yapması gerekmiyor erkeklerde yapabilir, iş çıkışı eve geldiğinizde kırmızı güllerle karşılayan bir evin olması sevgililer gününe anlam katmanızı sağlayabilir.
 10. Sevgilinize ait web sitesi hazırlayın, hazırlayın.
  Sevgilinize özel sevgililer gününde bir site hazırlatarak onu mutlu edebilirsiniz. İletişim sayfasından sevgilinize site yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Sevgililer gününde sevgilinizden sevgililer günü sürprizlerini bol bol yaşamanız dileğiyle.

Sevgililer günü sürprizleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.