Bugun arkadaşlarla ne yapalım ne edelim dedik sinemaya gidelim dedik. Arkadaşlara uyup ortaklaşa başrollerini şahan gökbakar ve    ezgi mola’nın  oynadıkları celal ile ceren adlı sinema filmine gittik.

Türünün komedi olan bu filme öncelikle şahan gökbakarın recep ivedik tiplemesinden tanıdığım için gitmek istedim.

Ve filme girdik, düşüncelerimi aktarmadan önce beyazperde.com dan alıntı yaptığım özet metnini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Celal ile ceren filmi özeti :

30’lu yaşlarını süren Celal, Karaköy’de baba mesleğini sürdüren bir elektrikçidir. 30 yaş krizine yeni girmiş olan Ceren ise mobilya mağazasında çalışmaktadır. İkilinin uzun beraberliği ise 6 yıla dayanmıştır! Çevresindekiler artık evleneceklerini varsayarlar. Fakat Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince ikili feci tartışır ve bozuşurlar. Ceren gitmesini istemese de, Celal kırk yalanla bir yolunu bulur ve partiye gider. Olay ortaya çıkınca Ceren ayrılmak ister; onu hala sevse de amacı biraz sevgilisinin burnundan getirmektir. Fakat hiç beklemediği biçimde evlilik baskısı altında kalmaktan şikayet eden Celal bir anda Ceren’i terk eder!
Hayatının çoktan daha güllük- gülistanlık olacağını sanırken bekarlık günlerinde belalar da peşini bırakmaz. Ceren’i özleyeceği günler yakındır….
İşte ipin koptuğu an burada başlar. Ve heyecan dolu olaylar ardı ardına gelir.

Ben film hakkında birkaç şey söyleyecek olursam. İnsanı güldürüyor celal ile ceren adlı film. Fakat çoğunluk belden aşağı espriler kullanılmış. Ne kadar doğrudur bilmem ama güldün mü derseniz evet güldüm.

Ama siz siz olun bu filme ailenizle gitmeyin,pişman olursunuz. Arkadaş çevresiyle gidilecek güzel bir film diyebilirim.

 

Celal ile ceren full izle diye aratıp sitemize gelenler olacaktır. 7-8 lira verip gidin sinemada izleyin hem emeğe saygı gösterin hemde sinema keyfini yaşayın. Benden size bir öneri .:)

Neyse size son olarak celal ile ceren filminin fragman videosunu taktim edip konuyu sonlandırmak istiyorum. Celal ile ceren filminden kesintiler olan fragmanını izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Celal ile ceren filminin fragmanı :

Celal ile Ceren Yorumlar | Ben gittim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.