turkiyede-balayiEvlilik hayali düşünen genç çiftlerin aklındaki sorulardan biriside. Evlendikten sonra balayını nereden geçirecekleri.
Balayını Türkiye’de zevkinize göre çeşitli yerlerde geçirebilirsiniz. İşte bu konumuzda size Türkiye’de balayını geçirebileceğiniz yer isimlerini aktarmaya çalışacağız.

  1. Çeşme : Deniz ile iç içe olup romantik bir balayı geçirmek isteyenler için en uygun mekan.
  2. Ürgüp : Türkiye’nin nadide yerlerinden biri olan kapadokyada hem gezip hem taşdan evlerde balayınızı unutulmaz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Muhteşem görüntüsü ile beraber balon turlarına katılarak romantik anlara sahip olabilirsiniz.
  3. Doğu karadeniz : Eşinizle birlikte doğa güzelliklerine hayran iseniz kesinlikle yaylaya çıkmanızı tavsiye ediyoruz. Yayla denilince ilk akla gelen ise doğu karadeniz, muhteşem doğa görüntüsü ve aktivitelerle unutamayacağınız bir balayı geçirebilirsiniz.
  4. Antalya : Antalyada turizm açısından oldukça gelişmiş ve yerüstü güzellikleriyle balayı açısından kaçırılmayacak bir güzelliğe sahip. Antalyada romantik bir balayı geçirebilirsiniz.

 

Türkiyede en fazla tercih edilen bayalı merkezlerini sizler için derledik. Evli olup balayına gidenler var ise, nereye gittiklerini yorum atarak bizlerle paylaşabilirler.

sevgilerimizle.

Türkiyede Balayına nereye gidilmeli?
Etiketlendi:         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.