Merhaba arkadaşlar günümüzün en populer konularından biriside birisi ile çıkmak bildiğiniz üzere. Ama bazı arkadaşlarımız bu çıkma işini nasıl yapacağın pek kavramış değil. İşte ben burada sizlere kaynak olması için nette araştırmalarım sonucu bir yazı derledim. Ve sizlerle paylaşıyorum. Faydası olması dileği ile.

 

Kıza Nasıl Çıkma Teklifi Edilir ?

Teklif etmek aşama aşamadır, önünüze gelen kıza görür görmez teklif ederseniz tabiki reddedilirsiniz.

AŞAMA 1 – Kız İle Tanışma Faslı

İlk olarak kızla muhabbet kurun, kız uzağınızdaysa bir arkadaş vasıtasıyla bunu gerçekleştirebilirisiniz, eğer vasıta olacak arkadaşınız yoksa, kızla gidip sizin tanışmanız gerekmektedir aksi takdirde hiç bir şekilde kızla çıkamazsınız, şimdi nasıl tanışılır mevzusuna girmeden özet olarak açıklayacağım, kızı tek başına görür görmez yanına gidin ‘Merhaba’ diyerek söze başlayın, kızla bulunduğunuz ortama göre muhabbeti devam ettirin, örneğin okuldaysanız ”Hangi sınıfa gidiyorsun?” atıyorum kızla aynı duraktan otobüse biniyorsanız ”Hangi otobüse bineceksin” gibi, bundan sonra muhabbet kendini devam ettirecektir tabii kız utangaç değilse, yada sizin kendinize olan güven muhabbeti devam ettirmeye yetmiyorsa.Ama şunu unutmayın, yapamadıklarınız için inan çok üzülüyorsunuz, bizde zamanında elimizdeki fırsatları kaçırdık insan gerçekten üzülüyor.

AŞAMA 2 – Kızla İletişim.

Kızın yanına gidin ve facebook,msn veya telefon numarasını alın.İlk günler fazla mesaj kesinlikle atmayın, günde 1-2 mesaj atın veya facebookta gönderilerini beğenin.Bu aşama fazlaya kaçarsa kız sizi baş belası olarak görüp başından atar.

AŞAMA 3 – Kıza Kendinizi Belli Edin.

 

Kız ile sağlıklı şekilde muhabbet kurduktan sonra(tanıştıktan 1 gün sonra bu aşamayı uygulamayın, tanıştıktan 1 hafta sonra yani kıza daha çok yaklaşınca bunu uygulayın) ortak arkadaşlarınız varsa yanınıza alıp gidin kızla konuşun, bu şekilde kız sizi daha yakın görür, eğer yoksa kızın yanına gidip bir mekana davet edin, sinema cafe gibi biryer olabilir, bu arada kız ile tek başınıza gitmeyin yanınıza bir kişi daha alın kızın tanıdığı biri olursa çok güzel olur, ayrıca romantik filme davet etmeyin çünkü kuş daha kafese girmedi, kafese girmeden kaçırmayın.Bu aşamada kesinlikle sevdiğinizi belli etmeyin sadece kankası, arkadaşı olduğunuz düşünsün.

 

AŞAMA 4 – Yavaş yavaş gerçekler ortaya çıksın.

Bu aşama en önemli aşama, bu aşamayı geçerseniz önünüzde pek bir engel kalmaz.Kızla sinemaya,cafeye gidip eğlendikten sonra kızla iletişiminizi çoğaltın fotoğraflarını beğenin,sms çekin,sohbet edin, kıza kendinizi belli etmeniz gerekir, kızla konuşurken kelimelerinize aşklı cümleler ekleyin örneğin ”Çok sevdiğim biri var o beni sevmiyor dertliyim” gibi, kim olduğunu soracaktır söylemeyin…Bu süreçte kıza olabildiğince ilgi gösterin.Bu arada bu süreci kısa tutun 1 gün en fazla 2 gün.


AŞAMA 5 – Fazla ilgi göstermeyin.

 

Kız sizin ona karşı ilgi duyduğunuzu öğrendi, şimdi ona fazla ilgi gösterirseniz kız şımarıp kendini kraliçe sanacaktır ve sizi önemsiz görecektir, bu süreçte fazla ilgi göstermiyoruz, her tenefüs veya her fırsatta yanına gitmeyin selam naberli konuşun görürseniz, kız bir süre sonra sizdeki değişikliğin anlamını arayacak ve size yaklaşacaktır ve isteği sizinle çıkmak yönünde olacaktır.Bu sürecide çok uzun tutmayın, kız size uzun süre ilgi duymaz bir süre sonra bıkacaktır.

 

AŞAMA 6 – Kafesi Kilitleme.
Kız artık elinize düştü.Şimdi ona romantik bir şekilde çıkma teklifi edeceksiniz.Bunu ayaküstü konuşurken ederseniz küfür yersiniz, kızı gidin ve sinemaya veya bir cafeye davet edin, sinemada gittiğiniz film romantik olsun ve kesinlikle tek gidin bu cafe içinde geçerli, sakın milletin kızına karısına bakan serserilerin olduğu cafeye gitmeyin, kız onu kestiklerini görürse ve sizin tepki vermediğinizi görürse sizden soğur.Herneyse, şimdi sinemadaysak kızın elini arada tutuyoruz, www.enginuslu.com veya omzuna kolumuzu yavaşca atıyoruz, bu aşamayı abartmayın yani kızın gögüslerini filan ellerseniz çantayı kafanıza yersiniz sadece sakince omzuna dokunun, sonra sinema araya girince kızın gözlerinin içine bakarak, sonsuza kadar kalbimiz birlikte atsın mı?, kalbinin anahtarını bana verir misin? gibi felsefi cümleler kurun, direk benimle çıkarmısın derseniz reddedilme ihtimaliniz artabilir.Ardından kız kabul edecektir, kabul eder etmez ‘seni seviyorum’ diyip gözlerinin içine bakmaya devam edin, bir süre sonra elini omzuna koyun.

———————————————–
Şunuda unutmayın bir kızın pesinden asla sürekli koşmayın, kızın burnu havalara çıkar, bir süre koşup sonra kaçın, bu seferde o peşinizden koşacaktır.

BU ARADA ÇIKMA TEKLİFİ İŞİ BİTTİ GERİSİ SİZİN BİLECEĞİNİZ İŞ.BU ARADA ÇIKACAĞINIZ HER KIZIN BİR GÜN GİDECEĞİNİ BİLEREK ÇIKIN.HAYAT TOZPEMBE DEĞİL MALESEF HER ÇİFT ANLAŞAMIYOR BİRGÜN AYRILIYOR.

 

Bir bayan arkadaşımız bu kız tavlama olayını kendi gözüyle yorumlamış ve youtubeye vermiş. Ve helal olsun iyi anlatmış. Bu arkadaşımızın dediklerini de dikkate alın. :)


Ve arkadaşlar Rocco tarafından gırgır olsun diye bir video hazırlanmış ve bir erkek önüne gelen kızlara güzel sözler söyleyerek teklif etmek. İzleyin bakalım kaç denemeden kaç tanesi olur cevabı verecek. Dilerseniz bu yöntemide kullanırsınız ama pek tavsiye etmem :D

Videolu kız tavlama taktikleri 

 

Kızlara nasıl çıkma teklifi edilir uygulamalı anlatım 1:

 


Kızlara nasıl çıkma teklifi edilir uygulamalı anlatım 2 :

Kızlara nasıl çıkma teklifi edilir uygulamalı anlatım 3 :

Kızlara nasıl çıkma teklifi edilir uygulamalı anlatım 4 :

Hadi bakalım kolay gelsin hepinize. Konu altından eklemek istediklerinizi iletebilirsiniz..

Kızlara nasıl çıkma teklif edilir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.