Arkadaşlar ismini duymuştum ama hiç araştırma gibi bi huyum olmamıştı. Ama öğrendim ki illuminati‘nin zamanı bugun 14.59’da  bitecek. Tabi komplo teorisi olduğunu düşünenlerde olabilir.İllüminati hakkında az çok bilginiz vardır.Dünyayı yönetmek isteyen bir tarikat yada neyse merak edip kendin araştır kendin uyan!

http://www.illuminati.org/

Bu site onların 1995 yılından bu yana sahip olduğu sitesi.Siteye girdiğinizde birşey göremiyorsunuz fakat Ctrl + A tuşlarına basılı tuttuğunuzda bir geri sayım var.Sitenin kaynak kodlarına bakın sağ tuş Sayfa Kaynağını göster kod bilgisi olan arkadaşlar anlarlar geri sayım bittiğinde “Sorry, you are too late.” bu yazı çıkacak sitede.Yani “Üzgünüz geç kaldın”

Şimdi gelelim geri sayıma geri sayım Türkiye saati ile 7 Aralık 14:59′a denk geliyor.Yani o gün illüminati örgütünün ses getirecek bir saldırısı olacak.

7 Aralık Neyi İfade Ediyor?
Çok kısaca anlatıyorum 7 Aralık günün vikipedia da araştırırsanız o gün olan olayları görün ve sizde bi düşünün bakalım?

http://tr.wikipedia.org/wiki/7_Aral%C4%B1k

7 Aralık 1917 – I. Dünya Savaşı: ABD, Avusturya-Macaristan’a savaş ilan etti.
7 Aralık 1941 – II. Dünya Savaşı: Kanada; Finlandiya, Macaristan, Romanya, ve Japonya’ya savaş ilan etti.
7 Aralık 1941 – Pearl Harbor Saldırısı: Japon uçakları Amerikan deniz üssü Pearl Harbor’u bombaladı. 5 savaş gemisi, 14 gemi, 200 uçak yok edildi, 2400 kişi öldü

 

İlluminati nedir diyecek olursanız aşağıda sizler için bir video buldum onu paylaşıyorum.

Arkadaşlar bir diğer web sitesi ortaya çıktı

7december.org’da ise şu mesaj belirmekte:

“WAKE UP HUMAN RACE.
All of us are the brothers and the sisters. We have the power to finish all of the wars and the darkness. If we do not wake up, we will be too late and the darkness will arise…”

Türkçe:
“İNSAN IRKI UYAN.
Hepimiz kardeşiz. Bütün savaşların ve karanlıkların üstesinden gelebilme kabiliyetine sahibiz. Şayet uyanmazsak çok geç olacak ve karanlık yüzünü gösterecek…”

 

Ve süre bitti : 

this is not our destiny
Bu bizim kaderimiz değildir..
Diye yazı çıktı. haydi bakalım ne olacak.

 

İlluminati.org Sitesinin Geri sayımı bitiyor..

İlluminati.org Sitesinin Geri sayımı bitiyor..” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.