Merhaba arkadaşlar malumunuz hepimiz facebok kullanmaktayız. Duvarımızda birçok yazı , video veyahut paylaşım paymaktayız. Bu paylaşımları gün geçtikçe hatta aylar geçtiktegörebiliriz. Ama kimi insanlar bu paylaşımları kaldırmak istiyor. Biz türk milleti olduğumuz için kolay yola kaçmak kanımızda var. Bu duvarımızdaki paylaşımları tek tek elle silmektense bir arkadaşımız bunun için bir yazılım geliştirmiş hemde programsız. Aşağıda anlatıldığı gibi yapıldığı taktirde duvarınızdaki paylaşımları hiç elinizle silmeden otomatik olarak silinecektir.

 

Facebook Duvar Temizlemek için size ne yapacağınızı adım adım anlatacağım.
Merak etmeyin çok kısa ve pratik bir şekilde anlayacaksınız.

1-) Öncelikle Facebook hesabınıza bağlanın. Ardından Profil Sayfanızı açın. (http://www.facebook.com/By.UsLaNMaZ şeklinde yazan kısım yani. )

2-) Daha sonra buraya dönüp (Google Chrome  Kullanıcıları için) Aşağıda bulunan ” Duvarımı Temizle ” linkini sürükleyerek adres çubuğunun hemen altında bulunan Sık Kullanılanlara ekleyiniz. Sık kullanılanları göremiyorsanız CTRL + ALT + B tuşlarına basarak açabilirsiniz.

(Mozilla Firefox ve Internet Explorer Kullanıcıları için) Aşağıda bulunan Duvarımı Temizle linkine sağ tıklayıp Sık Kullanılanlara Ekle ‘ye basınız.

Duvar Temizle

4-) Bağlantıyı Sık Kullanılanlara eklediğinizden emin olunuz. Daha sonra ise Facebook Profiline Geri dönünüz.

5-) Kendi profil sayfanızda iken Sık kullanılanlara ekleyip oluşturduğunuz bağlantıya tıklayın. Ekranınızda Aşağıdaki gibi bir menübelirecektir. ( Facebook Profilinizin sayfasında olmanız şarttır. )

6-) Burada yapmanız gereken Remove My Posts After The yazısından sonra 1,5,10 ya da 20. Gönderiden Sonra Sil opsiyonlarından birini seçip GO‘ya basmanızdır. Remove my post after the : En son yazılan kaç yorumdan sonra silineceğinin belirlenmesi için kullanılmaktadır.

7-) Son olarak Eklentimiz gönderilerinizi yeniden eskiye doğru silmeye başlar ve işlem tamamlanınca Close ‘ a basabilirsiniz.

 

Arada takip edin silmemeye başlayabiliyor. Facenin olduğu sayfayı yenileyip aynı işlemi tekrar edin..

 

Teşekkür için bir yorum yeterli.

Facebookda duvar temizleme Resimli Anlatım

Facebookda duvar temizleme Resimli Anlatım” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.