youtube-reklam-engelleme-5-saniyeVideo sitelerinin kralı youtubedede para kazanmak için video içlerine veya video öncesi 5 saniyelik videolar koymakta. Bu videoları kullanıcılar izlemek istemeyebilir, işte bunun için bugün sizlere bu youtube video öncesi reklamları nasıl engelleyeceğinizi açıklamaya gayret edeceğim.

Youtube video öncesi reklam engelleme nasıl olacak?

Bu sorunun birden çok yanıtı olabiliyor arkadaşlar, tarayıcınızın chrome olduğunu varsayarak bazı eklentileri açıklayacağım sizlere. Ama bu açıklamaları yapmadan önce , reklamları engellediğiniz taktirde emeğe saygısızlık yaptığınızı hatırlatmak istiyorum.

  • Youtube için adblock eklentisi : Chromede bu eklenti youtubede çıkan reklamları engellemenizi sağlayacaktır. Youtube video öncesi reklam engelleme Eklentisine buradan ulaşabilirsiniz.Kurulumu gayet basit kısaca anlatmak istiyorum. Eklentinin sayfasına girip ücretsiz yazan yere tıklıyoruz.Ardından bir ekranda eklensinmi diye bir yazı çıkacaktır bu seçeneğe ekle diyip devam ediyoruz, eğer hata yok ise ekle dedikten sonra chrome tarayıcımızın sağ üst köşesinde youtube adblock eklentisinin eklendiğini rahatlıkla görebilirsiniz.
    Youtube video öncesi reklam engelleme eklentisi nasıl kullanılır?
    Daha sonra bu eklentiyi etkinleştirip , etkinleştirmemek için chromenin sağ üstteki 3 tane alt alta çizgi olan butona tıklıyoruz. Ardından ayarlar – uzantılar yolunu takip ederek. ilgili eklentinin etkin yazan yerini bir tik atıyoruz.

Bir arkadaşımız bu anlattığımızı video halinde anlatmış izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=H0gjoGMiwbg

Faydalı olması dileğiyle :)

Youtube video öncesi reklam engelleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.