whatsappMobil teknolojilerin her geçen gün artması ve iletişim hizmetlerindeki büyük şirketlerin internet fiyatlarını düşürmesi günümüz mesajlaşma uygulamalarının kullanımını arttırdı. Bu uygulamaların en popülerleri arasında MessageMe yer alsa da, ilk ve vazgeçilmez olanı şüphesiz ki Whatsapp.

Whatsappmobil anlık mesajlaşma uygulamaları arasında birinci sırada olan, hızlılığı ve kullanışlılığı sayesinde bir çok kullanıcının severek kullandığı bir uygulama. Özellikle mesaj servislerine verilecek olan ücretten daha bir azıyla karşılayabileceğiniz bu uygulamanın internet ihtiyacı sayesinde mesaj ihtiyacınız daha ucuza karşılanabilir.

Whatsapp’ın kurulum ve kullanımı bir hayli basit. Bununla birlikte bir kaç ufak ayrıntısı da bulunmuyor değil. Whatsapp’ı iOS, Android, Blackberry, Symbian veya Windows Phone için buradan indirebilmek mümkün. Cihazımıza kurduktan sonra telefon rehberinde bulunan kişiler otomatik olarak listenize ekleniyor. Eklenmeyen bir numarayı ise ayarlardan ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ayarlar menüsü üzerinden adınızı, fotoğrafınızı ve anlık durumunuzu düzenleme şansına sahipsiniz.

whats app

Bir çok işletim sistemi için sürümleri bulunan Whatsappbir çok kullanıcının severek kullandığı anlık mesajlaşma sistemlerindendir. Hemen arkadaşlarınızla denemek ve ayrıntılarıyla bilgi edinmek için http://www.whatsapp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp nedir ? Whatsapp nasil kullanilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.