uTorrent, özellikle Torrent olarak oyun indiren kullanıcıların aktif olarak kullandığı popüler bir indirme programıdır. Program yeni sürümüyle birlikte kullanıcılarına reklam sürpriziyle birlikte geldi. Reklam alanından hoşlanmayanlar ise programı terk etmek zorunda kalmıştı. Bu rehberimizde program üzerinde kirlilik oluşturan ve bazen yanlış tıklamalar sonucu oldukça can sıkıcı bir hale gelen uTorrent reklamlarını nasıl kaldırabileceğinizden detaylı olarak bahsedeceğiz.

uTorrent reklamları nasıl kaldırılır?

uTorrent reklamları program kullanıcılara sunmasının yanı sıra, kullanıcıların bu durumdan rahatsızlık duyabileceklerini de düşünerek kapatma seçeneğini de beraberinde sundu. Programı başlangıç seviyesinde kullananlar ise reklamların nasıl kapanacağı konusunda bilgi sahibi olmadıklarından dolayı programı rahatsız edici görüntüsüyle birlikte kullanmak durumunda kaldılar.

uTorrent üzerinde reklamları kapatmak için ilk olarak Settings bölümüne girin. Arından Preferences bölümüne ve oradan da Advanced bölümünün altında yer alan Sponsored Offer Torrent Enabled yazısını False olarak değiştirin ve reklamlardan kurtulun.

Bölümü False olarak değiştirdikten sonra uTorrent üzerinde artık göz kirliliğini sağlayan reklamları görmeyecek ve sadece indirdiğiniz veya indireceğiniz oyunlara odaklanacaksınız.

 

 

uTorrent reklamları nasıl kaldırılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.