Akıllı telefonların, hayatın her alanında ve her zaman ihtiyaç duyulur bir hale gelmeleriyle birlikte şarj problemi de ortaya çıkıyor. Teknoloji her ne kadar geçmişle kıyasladığımızda büyük bir gelişme göstermiş olsa da, kullanıcılar şarj yetmeme ve aynı zamanda şarjın hızlı dolmama sorunu ile karşı karşıya kalıyor. Bu makalemizde, akıllı telefon kullanıcıları için telefonun nasıl daha hızlı şarj olabileceği hakkında küçük ipuçlarını derledik.

Telefonu Nasıl Daha Hızlı Şarj Edebilirsiniz?

1-Telefonu, daha kısa bir sürede şarj etmek istiyor ve aynı zamanda şarjın belli bir süre dayanmasını istiyorsanız, orijinal şarj aleti kullanmanızda çok büyük yarar var. İmitasyon olan şarj aletlerini kullanmak telefonunuzu daha yavaş şarj edecek ve aynı zamanda her an patlama riskine sahip olacaktır.

2-Telefonunuzun daha hızlı şarj olmasını istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta telefonunuzun şarj esnasında kapalı olmasıdır. Telefonların kapalı oldukları an, güç tüketimi 0 olduğundan dolayı, şarj çok daha hızlı dolacaktır.

3-Akıllı telefonunuzun daha hızlı şarj olmasını istiyor ama kapatamıyorsanız da, arka planda çalışmakta olan uygulamaları kapatıp, telefonu uyku moduna alarak daha hızlı bir şarja kavuşabilirsiniz.

 

Telefonu nasıl daha hızlı şarj edebiliriz ?
Etiketlendi:             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.