Skype Adresi nasıl alınır, eğer bilmiyorsanız doğru yerdesiniz..

Son zamanlarda adını sıkça duyurmayı başaran Skype’ın en son ve en başarılı etkinliği şüphesiz ki Windows Live Messenger ile birleşmek oldu. Yaptığı bu hamleden sonra kullanıcı sayılarının birleşerek artması bekleniyordu ama bu artış toplam sayıdan daha fazla oldu.

Skype’ın Messenger ile birleşmesiyle bayağı bir reklam yapmıştı. Kullanıcıların merak ettiği tek nokta ise Messenger hesapları nasıl taşınacak sorusuydu. Messenger hesaplarının otomatik olarak Skype’a taşımasıyla da bu olay atlatılmıştı.

Videolu ve yazılı sohbet için kullanılan popüler mesajlaşma servisi Skype’a üye olmak ise bir hayli basit. Özellikle günümüz sosyal ağlarına rahatça üye olma imkanı tanıyan bu sistemde üye olmak için Facebook veya Windows Livehesaplarımızı kullanabiliyoruz.

Aracı hesap kullanmadan kayıt olmak da mümkün. Skype Kayıt bağlantısı üzerinden kayıt olabiliyorsunuz. Bu kayıt esnasında sosyal ağları kullanmak istemezseniz o bölümdeki formu doldurarak kayda devam etmeniz mümkün. Bu form gayet basit ve klasik maddeler içeriyor. Fakat kayıt esnasında dolduracağımız Skype Adı bölümünü bağlantı kuracağımızda kullanacağımızı unutmamalıyız. Ayrıca verilecek olunan e-mail adresi ile Skype adresimizi aktifleştirmemiz gerekiyor.Kayıt olduktan sonra e-mail adresinizi kontrol ederek aktifleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Skype kullanmak için cep telefonu,  tablet vb cihazlar için uygulamayı indirmemiz gerekiyor. Buradaki adresten uygulamayı indirmemiz de mümkün.

 

Skype Adresi Nasıl Alınır? | Skype adres alma
Etiketlendi:                     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.