Gün boyunca rahat etmek istiyor ve telefonunuza göz gezdirmeyi düşünmüyorsunuz ama gelen bir mesaja da bakmadan edemiyorsunuz. Gelen mesajın gereksiz bir reklam olduğunu gördükten sonra da sinirlerinize hakim olamıyorsunuz. Artık bu durum SMS engelleme ile ortadan kalkıyor ve sadece izin verdiğiniz mesajlar size ulaşıyor.

Reklam Mesajları Nasıl Engellenir?

Reklam SMS’leri Nasıl Engellenir?

Turkcell için

Almış olduğunuz reklam mesajlarınız 2780 adlı Turkcell numarasına ileterek veya 444 0 532 adlı Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak, reklam mesajları için bir engelleme talep edebilme hakkına sahipsiniz.

Avea için

Avea operatörünü kullanıyor ve reklam mesajlarından sıkıldıysanız yapmanız gereken işlem oldukça kolay. İptal Kampanya yazarak 7672 numarasına göndermeniz reklam mesajlarından sizleri uzak tutacaktır.

Vodafone için

Vodafone operatörü kullanıyorsanız 444 0 542 numarasını arayarak reklam mesajlarını almak istemediğinizi ve bu tür mesajları engellemek istediğinizi söyleyerek kolayca bu tür mesajlardan kurtulabilirsiniz.

Dipnot: Operatörlerin numaralarını aramak veya onlara mesaj atmak yerine, internet sayfalarını ziyaret ederek de reklam içerikli SMS alımını engelleyebilmeniz mümkün.

Reklam SMS’leri Nasıl Engellenir?
Etiketlendi:                         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.