kızlara-hediyeBazen sevgilimize ve ya kız arkadaşlarımıza hediye seçerken karıştığımız ve ne alacağımıza karar veremeyeceğimiz anlar olmuştur. Aslında hediye seçmek o kadar da zor değil. Genel olarak kızlara şunu şunu alın demeyeceğim. Önemli olan burada hediye alacağımız kişinin kişisel özellikleri, beğenileri, beğenmedikleri ve aranızda olan yakınlıktır.

Kızlara ne hediye alınır ?

Örneğin arkadaşım diyebileceğiniz bir kıza yüzlerce lira vererek yüzük almak saçma gelebilir.Hele ki uzun süredir tanımıyor iseniz.

images-22

   Kızın Beğenilerini Anlamak

Bir süre vakit geçirdiğimiz bir insanın beğenilerini az çok anlayabiliriz.Örneğin aksiyon dolu şeyleri veya doğa sporlarını seviyorsa onun karşısına 2 kişilik rafting turu ile çıkabilirsiniz.

Ya da lunaparklara bayılan biriyse 2 Vialand bileti işinizi görür.Bu tamamen sizin kişiyi tanıma becerinize göre değişir.

Fakat biraz daha genel olarak  da bakabiliriz.

Önemli olduğunuz düşündüğümüz kişilerin aklında kalmak ve etkilemek isteriz.

Akılda kalıcı olmak için de hızlı bir şekilde tükenmeyecek bir şey olmalı.Örneğin bir kutu çikolata ile giderseniz hatırlanma süreniz yaklaşık 1 gün olacaktır. Fakat sade ve şık bir bileklik alabilirsiniz.Ya da çok basit düşünürsek çok şirin karakterli bir anahtarlık alabilir bu sayede her kapıyı açışında sizi hatırlayabilir.

Parfümler de insanların birbirini hatırlaması için çok önemli bir etkendir. Çok aşırı pahalıya kaçmadan alacağınız bir parfüm hem onun güzel kokmasını hem de hatırlanmanızı sağlar.70140767_05

 

Her ne kadar az çok değişmiş olsak da hediye uzun bir kavramdır.Önce kişiyi tanımanız gerekir.
Sevgililer günüde yaklaşması sebebiyle hediye seçimi bir kat daha fazla önem arz etmeye başladı.

Peki sizler sevgilinize veya kız arkadaşınıza ne hediye alırsınız, konu altından yorum olarak bizlere ulaştırın.

Kızlara alınabilecek hediyeler neler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.