kisisel-gelisim-icin-yapılması-gerekenlerKişisel Gelişimimiz İçin Neler Yapmalıyız ?

Kişisel gelişimimiz, için kişisel gelişim kitaplarını örnek gösterebilirim. Kişisel gelişim kitapları biraz saçma gözükebilir.  Fakat insanı motive ve olumlu düşünmeye iter. Bu sayede insanlar olumlu veya olumsuz durumlarda nasıl davranabileceklerini irzak edebilirler. Bu duruma yardımcı olan bu kitaplar insanların yaşamlarını ve çevresindeki durumlarını düene koyarlar.

Kişisel Gelişimimiz İçin Neler Yapmalıyız” sorusuna gelince. Size örneklerle sunum yapılır siz bunları bilinç altınıza entegre edersiniz. Bu örnekler aklınıza devamlı gelmeye ve örnekteki gibi olmaya başlarsınız. Kişisel gelişim derler ve bunun hep devam edeceğini söylerler fakat öyle birşey değildir bu durum. Kişisel gelişiminde bir durak noktası vardır ve bu durak hiç geçilemez.

Okuduğum bir kişisel gelişim kitabında insanın 4 saat uykuyla bile durabileceği fakat alışması gerektiği yazılmıştı. Sadece 4 saat ömrünüze günler aylar haftalarca zaman ayırmanıza neden olduğu bu kitap hakkında isptlanmıştır. Kişisel gelişim tam da bu noktada devreye girer. Birisi hayatta varmak istediğimiz hedeflerin sınırlarını zorlamamız için bize gereken güven ve desteği verir, kendimizi daha yakından tanımamıza ve birşeyler yapabilmemize yardımcı olur.

Sizlerinde kişisel gelişim hakkında düşünceleriniz bizim için değerlidir, lütfen kişisel gelişim için yapılması gerekenlere sizde katkıda bulunun..

Kişisel gelişim için ne yapılmalı ?
Etiketlendi:         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.