erkeklere-hediyeKadınlar hediyelerin biraz daha süsünü ve anlamında dikkat ederken, erkeklere hediye edilecek şeylerin biraz daha işlevsel olması gerekiyor.Örneğin 10 dakika ‘da yenilebilecek bir kutu çikolata bir erkek için iyi bir hediye seçimi değildir.

Erkeklere ne hediye alınır?

Futbol ile çok ilgili olan erkeklere alınabilecek belki de en iyi hediyelerden birisi lisanslı takım ürünleridir.Ona aldığınız o formayı belki de her maç izlerken ve ya maça giderken giyecektir ve böylece birçok zafer ve mağlubiyette de sizi hatırlayacaktır.Sadece forma değil, atkı, şapka gibi ürünler de alınabilir.

Arabalar ve Helikopterler: Birçok erkek araba tutkunu olduğu için küçükten gelen uzaktan kumandalı araba ve ya yeni nesilde çokça görmeye alıştığımız uzaktan kumandalı RC Helikopterler çok iyi seçimlerdir.Fakat dikkat edilmesi gereken husus çok küçük ve ucuz olmamasıdır.Normal bir RC Helikopter minimum 100 TL civarındadır.

rc-helikopter

Giyim: Eğer hediye almakta geç kalmışsanız ve hediye alacağınız kişinin bedenini iyi biliyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey, yakın bir giyim mağazasına koşmaktır.Öncelikli olarak bedende sıkıntı oluşturmayacak kazak,gömlek ve kapşonlu tarzı giysiler tercih edilmelidir.

Klasik Giyinenler: Eğer oldukça yetişkin bir insan bahsediyorsak, eğer biri çok spor tarz hayranı değilse bu yaş aralığında klasik giyinmesi daha olası olacaktır.Bu yüzden de hediyelerimizi buna göre ayarlayabiliriz.Akıllarımızda yer eden temel hediyelerden olan kol düğmeleri işimize yarayabilir.

Her taktığında sizi hatırlayacağı bir şeyi hem çabuk hem de kolay bulmuş olursunuz.

taki

Peki sizler sevgilinize veya erkek arkadaşınıza ne hediye alırsınız, konu altından yorum olarak bizlere ulaştırın.

Erkeklere Alınabilecek hediyeler Nelerdir?
Etiketlendi:                 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.