erkekler-kas-ortasini-nasil-almaliEskiye dayanarak erkeklerin bakım yapması son derece yanlıştır diyebiliriz ama modern çağdayız artık ve erkekler bakımlı olmalıdır ki bayanların gözüne girebilsinler.
Bu teoriye karşı çıkanlarda çoğunlukta biliyoruz, Türk erkeği göbekli kendine bakmayan tarzda nitelendirilmeye başlandı, fakat bu özellikler artık eskide kaldı.
Hiçbir erkek itiraf etmesede kendine son derece bakmaktadırlar. Bu bakımların birtaneside yüz bakımı oluyor. Peki kaş aldırmak desek ?

Evet sesinizi duyar gibiyim erkek adam kaş maş aldırmaz diye. Amaaa gel gelelim gerçeğe kaşlarından şikayetçi olan erkekler gerek gizli saklı gerekse normal şekilde kaşlarını aldırıyorlar. İşte bugün erkekler ve kaşlar adı altında faydalı bilgiler vereceğiz.

– Öncelikle erkeklerin kaşlarının şekli nasıl olmalıdır , ideal erkek kaş tipleri nasıl olmalıdır sorusu ile başlayalım.

Erkeklerin kaşları kadınlara nazaran daha kalın biçimde olması öngörülür. Kadınlara kalın kaşlı erkeklerin daha cazip geldiği bilimsel yöntemlerle araştırılmıştır.  Erkeklerde ne tek kaş olmalı nede kaşların ortası belirgin biçimde alınmış olmalı. Tam ortası olmalıdır.  Aşağıdaki ideal erkek kaşı ve ideal olmayan erkek kaşını görebilirsiniz.
ideal-erkek-kasi

Erkekler kaş ortasını aldırır mı ? Erkekler kaş ortasını alır mı?

Kaşlarının görüntüsünü beğenmeyen erkekler tabii ki kaş ortasını aldıracaklardır.  Kaşların aldırılması uzmanlar tarafından aldırılmalıdır, kendimizin aldığı kaş bölgesinde izler kalabilir , kaşları anormal olan erkekler bu duruma dikkat etmelidirler.

erkek adam kaşlarıyla oynatmaz : Bu sözede katılanlar vardır ancak günümüz dünyasında bakımlı olmak her iki cinsede gerekli bir durumdur.

Erkekler kaşlarını nasıl almalı ?

 

-Öncelikle bir fırça yada diş fırçası ile kaşlarımızı yukarı doğru tarıyoruz ve kaşların asıl şeklini almasını sağlıyoruz.
-Ardından kaşların gerçek şekli dışında kalan uzun kılları kesiyoruz.
-Daha sonra ise kaşlarımızın ortasını almak için burun hizamızı belirliyoruz. Bunun için önce düz bir -çubuk buluyor ve burun başlangıç yerini kalem ile kaş noktasında işaretliyoruz. Sonrasında burun bitiş noktasını kaş noktasında kalemle belirtiyoruz.
-Belirlenen noktalar içinde kalan kısmı ağda veya cımbız yardımıyla temizleyebilirsiniz.

 

Erkekler kaş aldırdıktan sonra ne yapmalıdır ?

Cevabı açıktır kaşlarınıza bi süre su değdirmemeniz önerilmektedir, su değdirdiğinizde kızarıklık gibi iz bırakıcı etkenler olabilmektedir.

 

Erkekler kaş ortasını nasıl almalı?

Erkekler kaş ortasını nasıl almalı?” üzerine bir düşünce

  • 24 Nisan 2016, 11:13
    Kalıcı bağlantı

    Ben 13 yaşındayım ve orta kaşım var almalımıyım yoksa almalımıyım kaç yaşında almalıyım ben almak istiyorum ama annem izin vermiyor çoook çirkin birr görüntü var ne yapmalıyımm lütfenn acill cevapp!!

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.