Android telefonların kilit ekranı, fark edilmeyen bir detay olarak gözükse bile gün içerisinde sürekli olarak görülen bir yerdir. Her Android telefonun kendisine has bir kilit ekranı bulunmaktadır. Ne yazık ki birçok kilit ekranı, kullanıcılara oldukça limitli özellikler ve sınırlı fonksiyonlar sunmaktadır.

Android market içerisinde yer alan ve farklı konular üzerine odakları bulunan kilit ekranlarından oluşturduğumuz listeyi sizler için derledik, kilit ekranınızda farklılığa gitmek istiyorsanız listemiz içerisinden sizlere en uygun uygulamayı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dodol Locker

Dodol Locker, ücretsiz olarak kullanılabilecek kilit ekranlarının en popülerleri arasında yer alıyor. Görselliğe büyük bir önem vermekte olan Dodol Locker, kilit ekranı için birbirinden farklı temaları kullanıcılara sunuyor.

DashClock Widget

DashClock Widget, adından da anlaşılacağı üzere bir widget olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Bir kilit ekranı uygulaması olarak nitelendirilebilir oluşu ve bir çok fonksiyonu kullanıcılara sunması onu diğer uygulamalardan bir adım daha ön plana çıkarıyor. Anlık olarak hava durumu, cevapsız aramalar ve mesajlara ulaşmanız bu widget ile mümkün oluyor.

Holo Lock

Holo Lock, cihazınıza Jelly Bean kilit ekranını getirmesiyle popüler bir uygulama. Ücretsiz oluşuyla birlikte güzel bir kilit ekranı tercihi oluyor.

 

Android kilit ekranı uygulamaları
Etiketlendi:             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.