7000 e mesaj atamıyorum

Vodafone’li kullanıcıların son dönemde en çok sorduğu sorulardan birisine yanıt arayacağız. Vodafone 7000 e mesaj atamıyorum, 7000 e mesaj gönderilmiyor. İşte bu tür sorunlarınız var ise doğru yerdesiniz.

Geçen gün hattımdaki kalan bilgileri öğrenmek için özet yazarak 7000 e mesaj atmak istedim ama mesaj iletilemedi.  Bence bunun üzerine 7000e mesaj atamayanlar vardır illa ki diyerek bu konuyu açmak istedim.

7000e mesaj atamıyorum

Bildiğiniz üzere 7000 servisi self servis olarak hizmet sunan vodafone resmi numarasıdır. 7000 servisi ile mobil şifrenizi alabilmeniz yanında paketinizin kalan kullanım tutarlarını hızlı biçimde öğrenebiliyorsunuz.

Gel gelelim 7000e mesaj atamıyorum ne yapmam gerek sorusunun cevabına.

Eğer 7000 servisine mesaj gönderilmiyor ise aşağıdaki yöntemleri denemenizde fayda var. 7000 e mesaj gitmiyor çözümü

  • Hattınızın çektiğinden emin olun. 7000e mesaj atamıyorum diyenlerin çoğu hattın çekmemesinden kaynaklanan sorundan ibarettir.
  • Mesajlarınızın dolu olmamasına dikkat edin.
  • Hattınızda arama yönlendirme işlemi olmadığından emin olun. 7000 e gönderilecek olan mesajlar arama yönlendirmesi olan telefonlarda pasif duruma geçebilmekte.
  • Sim kartınızı farklı bir telefona takıp 7000 e mesaj atmayı deneyin. Eğer başka bir telefondan 7000 e mesaj atabiliyorsanız sorun sizin telefonunuzdadır. Bir sonraki adımdaki yönergeleri izleyin.
  • Özel numaralara sms gönderilmesini engellemiş olabilirsiniz. 7000e mesaj atamıyorum diyenlerin son yapacağı işlem ise gayet basit. İphone – samsung fark etmeksizin ayarlar -> uygulamalar -> Tümü kısmına giriş yaparak mesajlar ifadesini açın. Bu bölümde “Premium SMS gönder” sekmesinde “Daima izin ver ”sekmesini aktif hale getirin.
  • Tüm bu söylenenleri yaptınız ve halen 7000 e mesaj gönderemiyorsanız sistemsel bir sıkıntı olabilir. 1 gün sonra tekrar deneyin.
  • 7000e mesaj gönderme sorunu bu işlemlerden sonra halen devam ediyorsa Vodafone müşteri temsilcisini  (Müşteri temsilcisi numarası: 542 )arayabilirsiniz.

Bende 7000e mesaj atamıyorum diyordum ama yukarıdaki işlemleri tamamlayarak son maddeye varmadan 7000e sorunsuz şekilde mesaj atmaya başladım ve paketim hakkımdaki özet bilgilerime eriştim.

Telefon modeliniz ne olursa olsun ister samsung , huawei , casper , xiaomi , j7 ,lg ,redmi note 9 yukarıdaki adımları izlemeniz 7000 e mesaj göndermeniz için yeterlidir.

Sizin de 7000 e mesaj atamıyorum , 7000 e mesaj gitmiyor , 7000 e mesaj gönderilmiyor gibi sorunlarınız var ise yukarıdaki adımları izleyebilirsiniz. Bu sorunlardan hariç vodafone hat sorunlarınız var ise konu altından yorum atarak sizlere yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz.

7000 e mesaj atamıyorum – İşte Çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.