Bildiğiniz üzere günümüz internetinde internet kulanıcılarının birçoğunun facebook hesabı bulunmakta, bununla beraber herkesin mutlak 1 sayfası, veya sayfa kurmuşluğu vardır.. O yüzden herkes kendi sayfasını beğendirtemez fakat bazı sayfalara bakıldığında 100k,200k gibi sayısı artmış facebook sayfalarını görüyoruz. işte bu sayfalar  almış başını gitmiştir. Organik beğeni olan sayfalarda var, ama genelde beğendirme programları kullanıyorlar.. Biraz bahsedelim o zaman şu programlardan; www.likedwin.net beğendirme programı..  Likedwin’e girişinizi yaptıktan sonra desktop programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bir günde 250 kredi kasarak günü kurtabilirsiniz.

 

Soru: Peki nasıl kredi kasacağım.

Programda “beğenmeye başla” diye bi buton var çok kolay, basit olduğu için resimli anlatım yapmayacağım.

Programla hem beğeni sayınızı arttırırsınız fakat pasif beğeni olur çünki sistem otomatik ilerlediği için beğenen kişiler paylaştığınız durumlarınızı beğenmezler. Ama sırf gösteriş olsun diye fun page açıp hiçbir durum paylaşmayacaksanız, ideal bir program diyebiliriz. Bu devirde sayfalar insanların herşeyi oldu. Sabah uyanır uyanmaz facebook sayfasını kaç kişinin beğendiğini kontrol eden bile var :)

Videolu anlatım ( Herşey çok kolaydır. Sistem zaten otomatik ilerler, siz sadece düzgün ve dikkatli okuyun yeterli. Sitede programı indirme videolu anlatım .Facebook sayfa beğeni sayısını artırma yolları


LikedWin.net adresinde destek mail adresleri mevcut herhangi bir sorun halinde ya onlara mail atarsiniz, ya da bu yazıya yorum birakabilirsiniz.

Not : Bu Program ile yapılan beğendirmelerin birçoğu fake olduğu açıkça belli. Bu Hatırlatmayı yapma gereksinimi duyduk, en güzel artırma yöntemi güncel ve kullanıcıların ihtiyacı doğrultusunda sayfada konular açmak.

Facebook Sayfa beğenisi artırma yolları
Etiketlendi:                                 

Facebook Sayfa beğenisi artırma yolları” üzerine 13 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.