Yaz tatili planlarınızı yaptınız mı?

 

Havalar ısınıyor ve okulların bitmesine kısa bir süre kaldı. Eğer yazın çalışmıyorsanız yaz tatili planlarınızı bir an önce belirlemekte fayda var. Çünkü özellikle uygun yurt dışı fırsatlarından yararlanabilmek için son zamanlar olduğunu söyleyebiliriz. Mağlum uçak bileti, konaklama gibi masraflar erken rezervasyonla daha ucuza geliyor. Üstelik pek çok yurt dışı seçeneği gençler için çok daha uygun fiyatlara mal olabiliyor.

Özellikle günümüzde oldukça popüler olan interrail, gençlik kampları, interfly ve work&travel gibi seçenekler son derece eğlenceli ve unutulmaz bir yaz fırsatı sunuyor. Bunların elbette oldukça geniş bir fiyat aralığı var, isteklerimiz ve beklentilerimiz doğrultusunda fiyatlar artış gösteriyor. Ancak artık pek çoğunun kredi kartı ile ödeme kolaylığı mevcut. Bunun yanında bankaların verdiği uygun faizli kredilerden de destek alarak böyle bir seyahate katılmak özellikle öğrenciler için akıllı bir seçenek olabilir.

Yaz tatili planlarınızı yaptınız mı?
Etiketlendi:             

Yaz tatili planlarınızı yaptınız mı?” üzerine 4 düşünce

 • 27 Temmuz 2012, 11:39
  Kalıcı bağlantı

  En güzeli ve öğrenciler için ideali günübirlik geziler düzenlemek. İzmir’de olanlar için mesela Yassıca Ada var, yalnızca 12 TL’ye İzmir Belediyesi Ada’ya denize götürüp getiriyor.

  Cevapla
 • 30 Mayıs 2012, 11:21
  Kalıcı bağlantı

  interfly ilgimi çekiyor, iyice araştırıp interfly ile bir geziye çıkabilirim

  Cevapla
 • 14 Mayıs 2012, 23:29
  Kalıcı bağlantı

  çok fazla planım var.. ama önce senenin sonunu getirmem gerekiyor… Siteni çok beğendim Engin.. Başarılar..

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.