Tekniktürk ile haşerelere kesin çözüm

haserelere-kokten-cozumYaşam alanlarımıza girmiş ve hızla çoğalan haşereler herkesin canını sıkan bir durumdur. Haşereler sadece tiksinti uyandırmakla kalmazlar, aynı zamanda pek çok hastalık taşıyarak hem yetişkenlerin hem de çocukların sağlığını da tehdit eder.

Haşerelerle mücadelede bireysel olarak dikkat etmeniz gereken en önemli nokta temizliktir. Evinizin temizliğine özen göstermeniz, açıkta yiyecek bırakmamanız, çöpleri zamanında boşaltmanız ve evcil hayvanlarınızın temizliğine dikkat etmeniz bireysel olarak alacağınızı önlemlerdir. Ancak haşereler zaten yaşam alanınıza girmişse işte o zaman hijyen koşullarına dikkat etseniz de yine de profesyonel bir ekipten hizmet almak gerekli.

Böcek ilaçlaması hafife alınacak bir konu değildir. Ekibin deneyimli olması, hangi duurmlarda nasıl bir yol izleneceğini bilmesi kadar kullanılan ilaçların kalitesi de çok önemlidir. Tekniktürk gibi Bayer Koruma Programına üye olan firmalar, kullandıkları ilaçlarla hem haşerelerle mücadelede kesin çözüm sağlamakta hem de doğayı ve insan sağlığını korumaktadır. Sadece haşerelerle değil, kemirgenlerle mücadalede de etkin çözüm sunan Tekniktürk, 1982 yılından bu yana böcek ilaçlaması ve halk sağlığı konusunda faaliyet göstermekte ve profesyonel çalışma disiplini ile Bayer Koruma Progamına üye olmayı başaran ilk firma özelliğini taşımaktadır.

Tekniktürk ile haşerelere kesin çözüm
Etiketlendi:             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.