Kredi notunuzu biliyor musunuz?

Kredi veya kredi kartı başvurusu yaptığınızda tüm bankaların yıllardır baktığı, referans notu anlamına gelen kredi notu ve bu kredi notunu gösteren risk raporu kavramları bugünlerde günlük hayatımıza bomba gibi düştü. Toplamda ne kadar kredi ve kredi kartı limitiniz var? Ödemelerinizde unutmalar, gecikmeler olmuş mu? İdari takibe düşmüş müsünüz? Tüm bu soruların cevabı artık bir tık mesafede!

TEB internet şubesinden Findeks Kredi Notu’nu içeren ayrıca geçmiş hareketlerini ve güncel finansal durumunu en iyi şekilde değerlendirebileceğin detaylı bilgileri de içeren risk raporunuzu kolaylıkla alabiliyorsunuz.

Hatta kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabınıza ait limit ve borç bilgilerinde gerçekleşen değişikliklerin, belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda Findeks tarafından SMS ya da e-posta yoluyla hatırlatılması hizmeti de alabilirsiniz.
findeks-paketi-teb

TEB’infindeks paketi bununla da bitmiyor. Her türlü finansal değişimden etkilenen kredi notunuza gerektiğinde nasıl müdahale edebileceğiniz konusunda size yardımcı olacak ve finansal raporlarınızı da beraber izleyebileceğiniz uzman danışmanlara ne dersiniz?  En önemlisi de bu harika uygulama için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Kısacası, ayağımızı yorganımıza göre uzatmamızı sağlayacak birçok yenilik TEB’infindeks paketinde.

 

Kredi notunuzu biliyor musunuz?
Etiketlendi:         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.